Hlavní navigace

Richee je nově i pro hodinky. Na začátku roku 2019 Creditas připojí další banky

Sdílet

Jiří Hovorka 20. 12. 2018

Aplikaci Richee od Banky CREDITAS je nově možné používat i na chytrých hodinkách. Lze na nich zjistit zůstatky peněz na napojených účtech, zkontrolovat seznamy transakcí, nebo se podívat na základní statistiky příjmů a výdajů. Během příštího roku se Richee v hodinkách rozšíří o další funkce, v plánu je i možnost placení.

Obsluha finančních služeb pomocí mobilních telefonů je dnes pro většinu lidí zcela samozřejmá, přesun některých funkcí do tzv. nositelné elektroniky je viditelným trendem. Podpora platformy Richee v hodinkách tak pro nás byla jasnou volbou, říká Kamil Rataj, člen představenstva Banky CREDITAS, který zodpovídá i za multibankovní platformu Richee.

Přes aplikaci je možné spravovat účty pěti bank: Air Bank, Creditas, České spořitelny, Equa bank a Fio banky. Další banky mají přibýt začátkem roku 2019. Aplikace umí vytvářet statistiky, kategorizovat platby i synchronizovat jejich historii a ve většině připojených bank umí i provádět platby.

Lze v ní také zřídit Richee účet s úrokovou sazbou ve výši 1,5 procenta do výše vkladu 300 tisíc korun. Případnou část nad tuto hranici banka úrčí sazbou 0,5 procenta. Richee je k dispozici pro systém Android i iOS (Apple).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 12. 2018 18:03

    P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Ovšem pohodlně přes web z jakéhokoli zařízení, to by asi nešlo, že.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).