Hlavní navigace

Revolut nabízí investování do akcií. Zatím jen uživatelům s Metal kartou

Sdílet

Revolut spouští bezplatnou službu pro obchodování s akciemi napříč Evropou. Postupně ji bude zpřístupňovat vybranému počtu zákazníků s kartou Metal. V případě, že vám Revolut službu zpřístupní, budete mocit měsíčně provést bezplatně 100 okamžitých obchodů s více než 300 akciemi. Tyto akcie jsou kótované na Newyorské burze cenných papírů a na burze NASDAQ. Aktualizace cen proběhne v reálném čase. Britský fintech navíc časem plánuje přidávat další akcie.

Jestliže vlastníte pouze kartu Standard nebo Premium, dočkáte se spuštění služby také, ale až v následujících týdnech. S účtem Standard navíc budete moci bezplatně provést jen 3 obchody měsíčně a s účtem Premium pak osm obchodů. Obchody nad rámec měsíčního limitu budou zpoplatněny částkou 1 £ za obchod a ročním poplatkem 0,01 %.

Prováděné investice mohou být v jakýchkoliv částkách, Revolut nestanovil minimální částku pro obchod.

Společnost Revolut hodlá svou investiční službu rozvíjet, a to pomocí plánovaných funkcí, jako je přístup na britské a evropské burzy cenných papírů, přístup k fondům obchodovaným na burze (ETF) a možnost investovat prostřednictvím akcií a podílů ISA. V plánu je i rozšíření přístupu v celosvětovém měřítku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).