Hlavní navigace

RegioJet posiluje spoje do Krakova a zavádí linku do Varšavy

Sdílet

Gabriela Hájková 29. 4. 2016

Dopravce RegioJet posílí autobusové spojení do Krakova a zavede novou linku do Varšavy.

Nová linka povede od 1. července na trase Praha–Hradec Králové–Náchod–Wroclaw–Lodž– Varšava a zpět. Bude jezdit 3× týdně v obou směrech (v středu, pátek, neděli ve směru do Polska a v pondělí, čtvrtek, sobotu v opačném směru). Jízdenky z ČR budou začínat na 290 Kč do Wroclawi, do Lodže na 320 Kč a na 370 Kč do Varšavy.

Od 1. 7. také dopravce zdvojnásobí počet spojů na autobusové lince Ostrava – Katovice – Krakov (v každém směru vždy ranní a odpolední spoj s návazností na vlaky RegioJet ve stanici Ostrava Svinov). Autobusy RegioJet na lince z Ostravy do Katovic a Krakova mají vždy ve stanici Ostrava Svinov přímou návaznost na vlaky RegioJet z Prahy – a to konkrétně na spoje s odjezdem v 7.46 hodin (RJ1003) a v 15.46 hodin (RJ1013). V opačném směru jsou autobusy na příjezdu z Krakova a Katovic do Ostravy Svinova navázány na přípojné spoje do Prahy, Olomouce a dalších měst, kde vlaky RegioJet v České republice zastavuj, vysvětlila Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy RegioJet, která patří do skupiny STUDENT AGENCY.

Do budoucna chystáme další rozšiřování nabídky spojů nejen v Polsku, ale v hledáčku máme i další středo a východoevropské země, jako jsou Pobaltí, Ukrajina, Slovinsko, Chorvatsko apod., uvedla Kašická.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).