Hlavní navigace

Pražané mohou bezplatně využít první Pracovnu v parku

Sdílet

Obyvatelé hlavního města se mohou při procházce Riegrovými sady zastavit s notebookem či jen novinami v první Pracovně v parku. Oč se jedná? O projekt realizovaný lidmi ze žižkovského „co-worku“ Pracovna, financovaný přes portál Hithit a dodotovaný Nadací Vodafone. V parku tak kolemjdoucí nově najdou prostor, kde si mohou sednout se svým počítačem (k dispozici je i zásuvka) a připojit se k síti wi-fi nebo si zde jen přečíst noviny. 

Pracovna v parku
Autor: Pracovna

Pracovna v parku

Pracovna v parku je vlastně detašovaným pracovištěm žižkovské Pracovny, která už je pod střechou a nabízí možnost využít pracovní stůl ve sdílené kanceláři. Zájemci zde najdou také prostor pro semináře, workshopy a další podobná setkání. Součástí je také kavárna s připojením přes wi-fi. 

Pracovna v parku bude zpřístupněna do 8. listopadu. S příchodem zimy bychom Pracovnu v parku rádi přemístili do krytého veřejného prostoru, který zatím vybíráme a jsme otevřeni návrhům veřejnosti, uvedla Petra Seidlová, vedoucí projektu s tím, že na jaře příštího roku se pracovna opět objeví v parku.

Pracovna v parku
Autor: Pracovna

Pracovna v parku

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).