Spočítejte si...

Zavřít

Pozor na internetovou lékárnu. Nedodává zboží a nemá ani povolení

Před internetovým obchodem www.lekarna-online.com varuje spotřebitele časopis dTest. Nejen, že zákazníkům nedodává objednané zboží, které lidé často platí předem, ale navíc nemá k prodeji léků ani žádné povolení, uvádí dTest.

Zmíněný e-shop provozuje společnost Eulek Pharma, s.r.o.. Ta má jako předmět podnikání uveden pronájem nemovitostí a navíc se v současné době nachází v likvidaci. Pro poškozené klienty se tak snižuje šance, že se někdy dočkají zaplacených peněz zpět, varuje dTest.

Časopis dTest již učinil příslušné právní kroky a podal na společnost podnět Státnímu úřadu pro kontrolu léčiv. Po vyhodnocení všech podkladů od poškozených zároveň zvážíme podání trestního oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, předjímá Jan Votočka další postup dTestu jako reakci na to, že lékárna stále od lidí přijímá platby, které nevrací.


Výdajové paušály by se měly snížit. Jednotnou sazbu ale Kalousek neplánuje Přijímat bezhotovostní platby mobilem? Brzy možná realita        
Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.uniqa.cz
28. 7. 2011 14:05 Nový

Re: Pozor na internetovou lékárnu. Nedodává zboží a nemá ani povolení

Když se člověk podívá na jejich návštěvní knihu, kontaktní mail na centrum.cz a na to, že nejde platit kartou, tak musí konstantovat, že nakoupit u nich může jenom mentální retard.