Spočítejte si...

Zavřít

Poslední šance zavolat si do Axa bank zadarmo

Kdo si založil spořicí účet u Axa banky, tak k němu dostal i kontaktní telefon 292 292 292 pro provádění některých operací po telefonu. Ti hloubavější a spořivější klienti brzy zjistili, že je možné volat i na linku 800 100 100 a ušetřit tak za hovorné.

Na využití této služby už máte jen necelé dva týdny, protože od 1. září bude provoz této linky ukončen, jak upozorňuje automatická hláška, kterou na této lince uslyšíte. Takže poslední šance si zdarma odblokovat zablokované internetové bankovnictví nebo podat žádost o změnu limitů na platební kartě případně povolit či zablokovat internetové transakce.

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Citibank nabízí klientům možnost získat bonus 750 Kč Přijde ČNB o dohled nad bankami?        
P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
17. 8. 2012 14:54 Nový

Co treba Skype ?

celé vlákno

Nechapu proc uz banky davno nepouzivaji nejaky komunikacni kanal na urovni doby. Telefon je asi neco jako dalnopis nebo telegram.

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
17. 8. 2012 15:28 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

No, spis me zajima, proc pri tak obrovskych ziscich nepouzivaji vsechny banky linku zdarma. Nebo treba pro verne klienty. Ono se to nezda, ale pokecat si pul hodku take leze do penez. Hlavne je to ale krute zbytecne. Proste zdimat za kazdou cenu. Ona to osmistovka taky neni zadna legrace, minimalne deset minut tam viset a poslouchat, jake je poradi. A to je skoro vyhra.

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
17. 8. 2012 16:37 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

To je jednoduche, protoze i za ty astronomicke ceny se najde nekdo, kdo na tu linku vola.

Patrik Chrz aura:92
17. 8. 2012 17:12 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

No, spis me zajima, proc pri tak obrovskych ziscich nepouzivaji vsechny banky linku zdarma.
Na jedné bezplatné lince jsem pracoval a tak myslím, že některé důvody znám.
1) tzv. zlomyslná volání - nezdá se to, ale velmi velký podíl (u nás to bylo, tuším, 20 %, o víkendu a v noci i polovina) jsou telefonáty od dětí, úchyláků (hlavně v noci) a podobně. A když "je to chytne" jsou schopni volat stále dokola i několik hodin. To leze dost do peněz jak na hovorném (volají většinou z mobilů, což je pro provozovatele linky dražší) a hlavně času operátorů, kteří musí tyto hovory vyřizovat (i když jde třeba i o pět, deset sekund, dost do zdržuje).

2) vykecávači - ty jsou snad ještě horší. Hovor není možné "utnout" jako v prvním případě, protože jsou to klienti, případně se za klienty vydávají nebo za potenciální klienty a mluví více méně k věci, ale vlastně o ničem. Může jít i o reklamace a stížnosti, kdy se tenhle typ lidí domnívá, že čím déle bude viset na lince, tím větší pravděpodobnost je, že nakonec uspěje. Případně když bude volat stále znovu a znovu.

Řešení bych tak spíše než v lince 800 viděl ve zpětném volání, některé společnosti to už praktikují. Na www stránkách se vyplní formulář s požadovaným časem volání a oni se sami ozvou. Navíc jim to umožňuje i částečně plánovat obsazení směn.

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
17. 8. 2012 17:18 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

To presne potvrzuje moji zkusenost, ze telefon (ci jiny hlasovy komunikator) je pro reseni takovych problemu zcela nevhodny. Vetisnu veci by melo jit vyresit po Internetu nebo emailem.

Ovsem vysvetlujte to treba Ceske Sporitelne, ktera pro odblokovani zablokovaneho internetoveho bankovnictvi (po trech pokusech, uz to samo o sobe ...) vyzaduje ZATELEFONOVAT na nejakou linku a tam odrecitovat nejaka cisla. Nejde to ani OSOBNI navstevou na pobocce s prokazanim se OP !

jv
jv (neregistrovaný) 213.151.77.---
17. 8. 2012 19:30 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

Vzdyt muzete volat pres VoIP.

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2012 0:45 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

To zase vyzaduje nejakeho zbytecneho providera. Skype nainstaluju a spustim (i za firewallem ktery zamerne nepovoluje prichozi spojeni).

P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
18. 8. 2012 0:47 Nový

Re: Co treba Skype ?

celé vlákno

To zase vyzaduje nejakeho zbytecneho providera. Skype nainstaluju a spustim (i za firewallem ktery zamerne nepovoluje prichozi spojeni) kdekoli.