Spočítejte si...

Zavřít

Soud: Poplatek za správu úvěru byl sjednán v souladu se zákony

Iniciativa BSP Lawyer Partners společně s Advokátní kanceláří Toman neuspěla v první z hromadně podávaných žalob ohledně poplatku za správu úvěru. Podle soudu byl poplatek sjednán v souladu s českým právem a přiznal České spořitelně také náklady řízení. Proti rozhodnutí se nelze odvolat a je tedy konečné. K tématu čtěte také: Vracení poplatků za správu úvěru může vést ke zničení právního státu (GLOSA)

Obvodní soud pro Prahu 4 přitom už ve prospěch České spořitelny rozhodl a to 1. října 2013. V červenci 2013 dal za pravdu České spořitelně také finanční arbitr.

AKTUALIZOVÁNO: Kromě České spořitelny také soud dal dnes za pravdu i Raiffeisenbank.

Držitelé karet ČSOB je mohou použít i na poštách Končí recese ekonomiky? A dojde ke zlepšení?        
Namot aura:10
9. 10. 2013 14:58 Nový

ŠKOLA

Tohel bude dobrá škola pro lidi, kteří skočili tý iniciativě na špek. Od příště snad už budou číst smlouvy, který podepisujou. Nebo se aspoň podívaj na firmu, který nějakou plnou moc dávaj....

Zarovka
Zarovka (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
9. 10. 2013 16:26 Nový

Poplatky

Poplatky nasich bank toje zlodejna.staci ze ozebracuji lidi na urocich s uveru a toje tez sila.v ceske republice se bankam dobre dari.na ukor obicejnich lidi.

patriot
patriot (neregistrovaný) ---.135.broadband4.iol.cz
9. 10. 2013 19:23 Nový

nejdeto.de

Tak po zpackaných plných mocech první jasné prohry. Již žádné vytáčky o nepřipravených cizích advokátech. Celé to bylo na vodě už od samého počátku a teď to bude i se soudním razítkem. Je jasné, že jde o konec jednoho pokusu přijít snadno k penězům prostřednictvím "pomoci" nezištných advokátů. V tomhle debaklu už nepomůže ani ústavní soud, to je trochu trapný pokus zakrýt prohru na plné čáře.