Hlavní navigace

Soud: Poplatek za správu úvěru byl sjednán v souladu se zákony

Sdílet

Arsen Lazarevič 9. 10. 2013

Iniciativa BSP Lawyer Partners společně s Advokátní kanceláří Toman neuspěla v první z hromadně podávaných žalob ohledně poplatku za správu úvěru. Podle soudu byl poplatek sjednán v souladu s českým právem a přiznal České spořitelně také náklady řízení. Proti rozhodnutí se nelze odvolat a je tedy konečné. K tématu čtěte také: Vracení poplatků za správu úvěru může vést ke zničení právního státu (GLOSA)

Obvodní soud pro Prahu 4 přitom už ve prospěch České spořitelny rozhodl a to 1. října 2013. V červenci 2013 dal za pravdu České spořitelně také finanční arbitr.

AKTUALIZOVÁNO: Kromě České spořitelny také soud dal dnes za pravdu i Raiffeisenbank.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 10. 2013 14:58

  Namot

  Tohel bude dobrá škola pro lidi, kteří skočili tý iniciativě na špek. Od příště snad už budou číst smlouvy, který podepisujou. Nebo se aspoň podívaj na firmu, který nějakou plnou moc dávaj....

 • 9. 10. 2013 16:26

  Zarovka (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Poplatky nasich bank toje zlodejna.staci ze ozebracuji lidi na urocich s uveru a toje tez sila.v ceske republice se bankam dobre dari.na ukor obicejnich lidi.

 • 9. 10. 2013 19:23

  patriot (neregistrovaný) ---.135.broadband4.iol.cz

  Tak po zpackaných plných mocech první jasné prohry. Již žádné vytáčky o nepřipravených cizích advokátech. Celé to bylo na vodě už od samého počátku a teď to bude i se soudním razítkem. Je jasné, že jde o konec jednoho pokusu přijít snadno k penězům prostřednictvím "pomoci" nezištných advokátů. V tomhle debaklu už nepomůže ani ústavní soud, to je trochu trapný pokus zakrýt prohru na plné čáře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).