Hlavní navigace

Online tržiště Supersoused je nově partnerem Europ Assistance

30. 3. 2021

Sdílet

Řemeslník, OSVČ, opravář Autor: Depositphotos

Online startup Supersoused.cz, který působí jako tržiště při různé řemeslníky a kutily, je nově partnerem asistenční společnosti Europ Assistance. Po Global Assistance tak jde o druhou asistenční společnost, se kterou tento zprostředkovatel služeb nově spolupracuje.

Pro Europ Assistance zajišťuje asistenční zásahy v oblasti instalatérských, elektrikářských a plynařských prací. Startup za poslední dobu rozšířil své služby o elektrikářské práce (slaboproud i silnoproud) a o truhláře zajišťující úpravy nábytku na míru. Dokáže tak pokrýt veškeré instalační práce související zejména s montáží kuchyňských linek.

Pokrytí služby Supersoused.cz
Česko Slovensko
Brno Bratislava a okolí
Hradec Krákové Malacky
Liberec Pezinok
Olomouc Senec
Ostrava  
Pardubice  
Plzeň  
Praha  

Firma své služby rozšířila i o elektrikářské, zednické, truhlářské a podlahářské práce. V neposlední řadě poskytuje také obkladačské práce. Kromě nábytkářských řetězců chce oslovit i hobby markety.

Společnost Supersoused.cz s.r.o. (IČO 05646669), která provozuje online tržiště, působí jako zprostředkovatel služeb mezi B2C a B2B2C zakazníky. Konečný dodavatel služby, který danou zakázku vyhraje, platí zprostředkovatelskou provizi ve výši 15 % včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).