Hlavní navigace

Všechny bankomaty Sberbank nyní nově přijímají vklady v korunách

Sdílet

Lenka Kašparová 30. 3. 2021

Sberbank modernizovala svou síť bankomatů, všechny byly nahrazeny vkladomaty s funkcí vkládání hotovosti v českých korunách. V bankomatech Sberbank si tak můžete nyní nejen vybrat, ale i vložit peníze na účet. Za vklady peněz si banka neúčtuje poplatky.

Vkladomaty jsou trendem posledních let, klienti je rádi využívají, dávají jim možnost vložit hotovost kdykoliv bez ohledu na otevírací dobu poboček. Pobočkám usnadňují práci s pokladní hotovostí. Jsem rád, že se nám dle plánu podařila modernizace naší bankomatové sítě a klientům můžeme nabídnout tuto funkci na všech našich pobočkových bankomatech, vysvětluje Ondřej Polák ze Sberbank.

V současnosti je možné vkládat pouze české koruny, řešení pro cizoměnnové bankovky banka připravuje. Jestliže se pokusíte na svůj účet vložit cizí měnu, bankomat to rozpozná a peníze nepřijme. Hotovost je možné vkládat na účet, ke kterému je vydaná platební karta Sberbank, kterou se do ATM klient přihlásil. Vložit můžete jakoukoliv bankovku bez ohledu na její hodnotu.

Disponibilní zůstatek na účtu u Sberbank se vám navýší okamžitě a zaúčtování transakce probíhá následující pracovní den.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).