Hlavní navigace

Odloženou platbu přes Mall Pay najdete v e-shopech častěji. Nově je součástí platební brány ComGate

27. 5. 2021

Sdílet

Platební služba Mall Pay je nově dostupná v platební bráně ComGate. To znamená, že si přes ní budete moci odložit platbu mnohem častěji. Platební bránu ComGate totiž využívá víc než 7000 online obchodů a služeb a všechny e-shopy dostanou možnost si Mall Pay zařadit do svého platebního mixu.

Mall Pay je společný fintechový podnik retailové skupiny Mall Group a ČSOB. Zákazníci si pomocí této služby mohou o 14 dní odložit nákup do výše 5000 Kč, e-shop ale získá prostředky hned po nákupu.

Zvolíte-li placení přes Mall Pay, budete přesměrováni na rychlé prověření na webu Mall Pay. U klientů Mall Pay pak stačí zadat telefonní číslo a e-mailovou adresu, noví klienti musí doplnit i jméno a adresu. Po ověření zákazníka je e-shop informován o tom, že platba je schválena a může expedovat zboží.

Informace o objednávce se zákazníkům uloží do klientské zóny Mall Pay, kde je možné ji do 14 dní zaplatit. K placení se dá využít web i aplikace, v obou případech přes platební kartu, bankovní převod nebo bankovní tlačítko.

V rámci pilotního projektu začaly přes ComGate odloženou platbu Mall Pay nabízet například e-shopy Tescoma, Gant, Hudy, Husky nebo Trenýrkárna.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).