Hlavní navigace

Nová aplikace Slavia pojišťovny usnadní hlášení škod, pomůže při nehodě a najde auto

Sdílet

Gabriela Hájková 20. 10. 2017

Slavia pojišťovna představila novou mobilní aplikaci pro chytré telefony a tablety. Klientům s povinným ručením či havarijním pojištěním usnadní hlášení škod či poruch (spojení s asistenční službou) přes jedno tlačítko. V aplikaci jsou také přednastavené kontakty na záchranné bezpečnostní složky ČR.

Pro správnou funkci aplikace stačí v nastavení zadat základní údaje o vozidle a číslo pojistné smlouvy. Klient pak může stisknutím jedné ikony, odeslat automatickou SMS zprávu s informací o dopravní nehodě či poruše vozidla přímo asistenční službě. Ta okamžitě získá potřebné informace včetně údajů o aktuální poloze vozidla ve formě GPS souřadnic, popsal Ladislav Bělina, vedoucí divize autopojištění Slavia pojišťovny.

Aplikace také umožní snadno nafotit vůz pro účely sjednání havarijního pojištění a doplňkových pojištění a obsahuje také návod, jak správně snímky pořídit, aby pojišťovně vyhovovaly. Bonusem při zdokumentování vozidla přes aplikaci je snížená spoluúčast u sjednaných pojištění, a to od data dodání fotografií.

V aplikaci řidiči najdou i aktuální dopravní zpravodajství a užitečné informace o pravidlech silničního provozu v cizích zemích. Obsahuje také průvodce „Co dělat při nehodě?“ se souborem základních rad pro řidiče.

Na neznámých místech se může hodit i ukládání GPS souřadnic zaparkovaného vozu do aplikace, která pak následně dovede majitele zpět k autu.

Aplikace Slavia pojišťovna je ke stažení pro systémy iOSAndroid.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).