Hlavní navigace

Nezaměstnaní mohou najít místo na další burze práce

Sdílet

Gabriela Hájková 26. 5. 2016

V Kladně proběhne už druhý ročník burzy práce (Hotel Kladno, Náměstí Sítná 3113) a to v úterý 31. 5. 2016 mezi 10. a 16. hodinou.

Podle zprávy Úřadu práce ČR (ÚP ČR) bude poptávka hlavně po technických profesích v dopravě a ve strojírenství. Firmy budou hledat například řidiče nákladních aut a autobusů, opraváře automobilů, operátory, skladníky, elektrikáře, brusiče, soustružníky, truhláře, konstruktéry, IT specialisty, prodavače, pokladní, recepční, obchodní zástupce, asistenty nebo pedagogy. V nabídce se objeví také volná místa v rámci letních brigád, vyjmenovala Kateřina Beránková, mluvčí ÚP ČR.

Mezi vystavovateli ale budou své studijní obory žákům základních škol prezentovat i zástupci středních škol z regionu.

Na akci budou přítomni také pracovníci úřadu práce, kteří poradí s výběrem oboru a poskytnou informace o uplatnění absolventů na trhu práce.

Zájemci o zaměstnání by se zde zase měli dozvědět co v dnešní době zaměstnavatelé v tomto regionu poptávají a o jaké profese mají zájem. Na místě bude možné absolvovat s personalisty zúčastněných firem pracovní pohovor, proto si na akci přineste občanský průkaz, životopis a případně další doklady o vzdělání a předchozí praxi.

Vstup je zdarma.  

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).