Hlavní navigace

Na veletrhu Jobs Expo můžete zdarma zkusit kariérní koučink

Sdílet

Pokud uvažujete o změně práce nebo zaměstnání hledáte, můžete se inspirovat na mezinárodním veletrhu pracovních příležitostí Jobs Expo. Ten se koná 9. – 10. března na Výstavišti v Praze – Holešovicích od 10 do 18 hodin. Vstup je pro všechny zdarma bez nutné předchozí registrace. 

Kromě možnosti osobně a neformálně oslovit vystavovatele, která nabízejí v ČR i v zahraničí volná pracovní místa zde najdete i přednášky na téma jak správně napsat životopis a motivační dopis, jak se připravit na pracovní pohovor nebo na co si dát pozor při uzavírání pracovního poměru. Zástupci Úřadu práce ČR budou zájemce informace o aktuální situaci na trhu práce a nástrojích aktivní politiky zaměstnanosti včetně rekvalifikací a o projektech určených konkrétním skupinám uchazečů o zaměstnání. Poradenství se dostane i zaměstnavatelům, kteří se například dozví, jaké výhody pro ně plynou, pokud přijmou uchazeče z kategorie nezaměstnaných, jimž ÚP ČR věnuje zvýšenou péči (např. osoby se zdravotním postižením, rodiče dětí do 15 let, lidé, jimž je více než 50 let, dlouhodobě nezaměstnaní apod.). ČSSZ zde zase nabídne informace o volných pozicích i pro absolventy.

Seznam akcí najdete v programu na webu veletrhu. Absolvovat můžete i půlhodinu profesionálního koučinku, na kterou se ale musíte zaregistrovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).