Hlavní navigace

Moravské naftové doly nabízejí levnější plyn bez nutnosti závazku

Sdílet

Nový tarif s názvem Plyn z první ruky – BONUS představila společnost Moravské naftové doly (MND). Při uzavření smlouvy o odběru plynu společnost  do konce roku 2017 garantuje o 6 % výhodnější cenu, než jakou MND nyní nabízí u svého standardního tarifu Plyn z první ruky. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, tj. bez závazku. Výpovědní doba je tříměsíční. Tarif Plyn z první ruky – BONUS si mohou od září aktivovat noví i stávající zákazníci.

Pro využití 6% slevy je nutné splnit jedinou podmínku: odebírat plyn od Moravských naftových dolů do konce roku 2017. Pokud by chtěl zákazník smluvní vztah ukončit dříve, není v tom žádný problém, nehrozí mu žádné sankce. Produkt nabízíme se smlouvou na dobu neurčitou, zákazník ji tak může snadno vypovědět. Pouze ztratí nárok na 6% slevu a odběr plynu mu bude vyúčtován dle základního ceníku produktu Plyn z první ruky, platnému k 1. 9. 2015, vysvětluje Ludvík Baleka, obchodní ředitel MND.

Při uzavírání smluv s dodavateli energií je vhodnější vybírat dodavatele, kteří mají smlouvu na dobu neurčitou a bez dalších sankcí. Pro porovnání cen energií můžete využít i energetický srovnávač.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).