Hlavní navigace

MONETA nabízí online sjednání hypotéky

Sdílet

Lenka Kašparová 25. 11. 2020

MONETA Money Bank spustila první fázi on-line sjednávání hypoték. Online vám také sdělí časově garantovanou sazbu úroku specifickou přímo pro vás na základě údajů, které bance zadáte v hypoteční kalkulačce.

Zájemcům o hypotéku nyní nově stačí vyplnit v naší hypoteční kalkulačce na webových stránkách výši svého příjmu, měsíčních výdajů a připojit souhlas s náhledem do registrů. Na základě vyplnění těchto parametrů následně do 5 minut obdrží konkrétní předschválenou nabídku hypotéky včetně garantované úvěrové sazby, která je platná po následujících 30 dní, říká Tomáš Kostrhoun z MONETA Money Bank.

Během zmíněných 30 dnů se vám ozve call centrum banky a následně si přes e-mail vyměníte potřebné dokumenty včetně návrhu smlouvy. Na pobočce banky pak proběhne už jen samotný podpis smlouvy. Garantovaná úroková sazba u hypotéky od MONETY v současnosti začíná na 1,69 % p.a. a RSPN od 2,35 %. Získat ji můžete, když si pořizujete hypotéku na byt, dům nebo developerský projekt novostavby určené k bydlení.

Kromě garance úroku banka nabízí také flexibilní splácení až 50 % z aktuální výše hypotéky každý rok a uzavření i vedení hypotéky bez poplatků. Banka si neúčtuje ani odhad nemovitosti a výpis z katastru. Až 30 % z celkově půjčené částky navíc můžete využít libovolným způsobem a v případě neočekávaných komplikací můžete splácení hypotéky přerušit nebo si snížit splátky na tři měsíce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).