Spočítejte si...

Zavřít

mBank výherci soutěže vyplatí roční příjem. Další získají svůj měsíční plat

Do konce září může získat 30 majitelů osobního účtu mKONTO a 12 vlastníků účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto svůj průměrný měsíční plat získá. Jeden klient mBank navíc obdrží jednorázově celoroční mzdu, tedy dvanáctinásobek svého průměrného měsíčního platu.

Soutěže „Vyhraj svůj roční příjem“ se může zúčastnit každý stávající nebo nový zákazník mBank, který má v této době zřízen účet mKONTO nebo mBUSINESS Konto. Podmínkou je, aby prováděl domácí nebo zahraniční platební transakce prostřednictvím kreditní či debetní karty a zároveň si na ně měsíčně zasílal minimálně 7500 Kč, resp. 10 000 Kč dle typu konta. 

Kromě sem můžete posílat i důchod, příspěvek v nezaměstnanosti, mateřskou, rodičovský příspěvek nebo příjem z podnikání. 

Banka každému výherci (kromě toho, co vyhraje roční příjem) vyplatí maximálně 25 000 Kč. Každý měsíc pěti majitelům běžného účtu a dvěma vlastníkům účtu pro podnikatele. Hlavní výhrou je pak zmíněný roční příjem, maximálně do výše 300 000 Kč.

Podrobné informace k soutěži najdete na webu banky.

Slavia pojišťovna nabízí bonusy k pojištění cizinců Buřinka nabízí nový Hypoúvěr. Je bez poplatků a garantuje maximální výši sazby        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
26. 4. 2013 12:35 Nový

ten nadpis me namlsal

sem si rikal kartu pouzivam uz ted, na ucet mi chodi vejplata, takze budu ve slosovani o 1 mesicni prijem (teoreticky jeden vyhraje i rocni prijem) a pak sem si precet ze je tam limit 25 kKc :-) no takze o mesicnim prijmu nemuze byt rec :-) ale pro manzelku bonus ke kapesnemu to by asi slo ;-)

V.
V. (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 5. 2013 13:45 Nový

Re: mBank výherci soutěže vyplatí roční příjem. Další získají svůj měsíční plat

Autorka by si měla článek ještě jednou po sobě přečíst než ho uveřejní.