Slavia pojišťovna nabízí bonusy k pojištění cizinců

Slavia pojišťovna nabízí bonusy k pojištění pro cizince. Při sjednání minimálně roční pojistné smlouvy na komplexní zdravotní pojištění cizinců obdrží každý pojištěný od dárek ve formě poukazu v hodnotě 1000 nebo 2000 Kč. 

Klienti si pak mohou vybrat mezi poukazem na lékařskou péči nebo poukazem na nákup libovolného sortimentu v síti Benu lékáren. S poukazem na lékařskou péči má pojištěný nárok na poskytnutí zdravotní péče, která není hrazena v rámci smlouvy Komplexního zdravotního pojištění cizinců. Jde například o stomatologická, oční či gynekologická vyšetření u našich smluvních lékařů, vysvětlila Eva Daňková ze Slavia pojišťovny. 

Poukazy klienti získají při uzavření pojistné smlouvy u vybraných prodejců a ve vlastních pobočkách Slavia pojišťovny. Akce je omezena vyčerpáním poukazů, platí pro prvních 1000 klientů. Seznam prodejců a adresy poboček Slavia pojišťovny lze nalézt na webu pojišťovny.

Zájem o neomezené tarify už má 300 000 lidí mBank výherci soutěže vyplatí roční příjem. Další získají svůj měsíční plat        
Christian
Christian (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
30. 4. 2013 10:24 Nový

Re: Slavia pojišťovna nabízí bonusy k pojištění cizinců

Se Slavia pojišťovnou mám velmi dobré zkušenosti. Mám komplexní zdravotní pojištění a zahrnuje i následnou a plánovanou zdravotní péči, což je dobré a už několikrát já toho využil. Takže mohu doporučit i jiným.