Hlavní navigace

Komerční banka zrychlila platby. Když je zadáte dopoledne, budou u konkurence odpoledne

Sdílet

Jiří Hovorka 27. 8. 2018

Komerční banka dohání konkurenci a zrychluje zpracování příkazů k úhradě do jiných bank v Česku. Běžnou platbu v českých korunách nově převede v rámci jednoho dne, pokud klient zadá příkaz k úhradě přes internetové nebo mobilní bankovnictví v pracovní den do 12:00 hodin.

Všechny příkazy k úhradě, které obdržíme od klientů během dopoledne kterýkoli pracovní den do 12 hodin, převedeme do jiné tuzemské banky ještě ten samý den, uvedla Jana Švábenská, výkonná ředitelka pro Transakční a platební služby.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 8. 2018 12:17

    ludva (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    ještě tu petikorunu zrušit za platbu odchozí, balíček zdarma co stojí 38 korun nebo kolik nedaj, jedině že bych jim znova pohrozil že si neotevřu firemní ani podnikatelský účet a zruším ten osobní. napoprvý to bez patřičného obratu nechtěli dát zadarmo, na podruhé se mi tam nechce a nemám ani na to čas. natož si tam firemní zakládat ani za ty jejich bonusy co k tomu člověk dostane oproti tomu co jinde nikdo nemá.
    a top nabídku za 150k měsíčně fakt nechci. i když běžně točím za den 100k, tak místo 50k co přijde do kb mě to už nebaví jim tam poslat měsíčně 100 a pak druhej den třeba 50. žádná jiná banka to nemá zpoplatněný, ty odchozí platby, má to česká šiditelna pro své ovce, ale tam mám erste za 70k obratu zdarma. beztak tam účtem projede za měsíc tak 300k.
    beztak se to jejich inet.bankovnictví nedá po tý jejich aktualizaci používat. všude vám odstraněj certifikáty jak z pc, tak tabletu, a jediný na čem ta banka funguje je mobilní smartbanking a ten je omezenej tak na 30k denně platby cca ? s tím nezaplatím ani řemeslníkovi. Nejhorší je že každýmu tvrděj, že to není možný že jsme vám smazali certifikáty. a nejsem jedinej, vím že problém nastal u vícero lidí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).