Hlavní navigace

Klienti České spořitelny vyřídí refinancování a novou hypotéku kompletně online

Sdílet

Gabriela Hájková 15. 8. 2017

Česká spořitelna nově kromě refinancování stávajícího úvěru umožňuje vyřídit online i nový hypoteční úvěr. Pokud má zájemce připravené všechny potřebné dokumenty, avizuje banka možnost čerpání prostředků za dva dny. Po celou dobu vyřizování úvěru je klientům k dispozici osobní hypoteční specialista, který přes chat, SMS či e-mail poradí i mimo standardní pracovní dobu.

Hypotéku je možné vyřídit kompletně online a pro závěrečný podpis smlouvy vyrazí specialista za klientem na místo, které si sám určí.

Prvním krokem při online sjednání je vyplnění žádosti na stránce hypotečního centra České spořitelny. Rozpracovaný dokument je možné až na 30 dní uložit a později se k němu vrátit.
Žádost je flexibilní a od zájemců vyžaduje vyplnit jen ta pole, která jsou pro daného člověka relevantní. Pokud tedy někdo dokládá například jen příjem od jednoho zaměstnavatele a nemá spoludlužníka, jeho dotazník bude výrazně kratší, než u někoho kdo dokládá dva, nebo tři zdroje příjmů a má spoludlužníka, vysvětlil Marek Sabaka z oddělení Digitálního prodeje České spořitelny. Posledním krokem po vyplnění je verifikace prostřednictvím SMS zprávy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).