Hlavní navigace

Audi Financial Services spustila akci pro nákup vozů. Bezplatně přidává i servis

Sdílet

Společnost Audi Financial Services spustila nové výhody pro ty, kteří se rozhodnou zakoupit si vůz značky Audi. Pokud si pořídíte modely A3, A4 nebo A6, můžete získat úrok od 2,99 % při 30 % akontaci.

Nabídka je platná pro financování vybraných nových vozů na 2–6 let. Součástí nabídky je také bonus v podobě servisního balíčku. Ten je bezplatný. Servisní balíčky značky Audi kryjí náklady spojené s předepsanou údržbou vozu, jako jsou inspekční prohlídky a výměny oleje, stejně tak případné opravy z důvodu běžného opotřebení v autorizovaných servisech Audi v ČR, říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje v Audi Financial Services. Servisní balíček získáváte bezplatně na 3 roky, případně do nájezdu 90 000 km, podle toho, co nastane dřív

Kromě toho obsahuje nabídka také Audi Pojištění, a to ve dvou balíčcích. V rámci akce lze využít možnosti nastavení poslední nerovnoměrné splátky až na 60 % kupní ceny vozu. Nerovnoměrná splátka pak představuje částku, kterou z poskytnutého úvěru zbývá doplatit. S tou můžete naložit třemi způsoby. Jednorázově ji uhradit, rozložit si ji do dalšího úvěrového období nebo je možné zvolit odkup dealerem.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).