Hlavní navigace

Když se nikdo neozve, dostanete zpět peníze. Bezrealitky.cz má garanci u dražších balíčků

Sdílet

Jiří Hovorka 10. 9. 2018

Portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů Bezrealitky.cz zavedl garanci úspěšného propojení vlastníků nemovitosti s těmi, kteří hledají bydlení. Pokud se klientům portálu do tří měsíců od zveřejnění inzerátu neozve vážný zájemce, Bezrealitky.cz prodlouží platnost inzerce, nebo klientům vrátí peníze.

Podle výkonného ředitele Hendrika Meyera portál využívá toho, jak rychle se momentálně daří propojovat majitele se zájemci. Naprostá většina domů a bytů najde kupce do jednoho měsíce od zveřejnění nabídky, déle než tři měsíce svého kupce podle Meyera hledají jen dvě procenta nemovitostí. V případě pronájmů se vážný zájemce ozve dokonce v průměru do týdne. Bezrealitky.cz zajistí každý měsíc 600 prodejů a 3000 pronájmů. 

Garanci portál nabízí u tarifů Komplet a Komfort, tedy u těch dražších, které nabízejí v ceně více služeb.

Vážný zájemce, je podle Bezrealitky.cz ten, kdo projeví v komunikaci s majitelem zájem o nákup nemovitosti nebo její pronájem. Může to být třeba zájemce, který se doptává na podrobnosti, vysloví zájem o zaslání podrobností, další jednání či projeví zájem o osobní schůzku. Garanci služba neposkytne ani na inzeráty, které mají vážné nedostatky – třeba chybějící fotografie nebo nesmyslnou cenu.

Tip: Láká vás auto do zásuvky? Tyhle elektromobily můžete mít hned

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).