Hlavní navigace

Equa bank zlevňuje hypotéky. Refinancovat ji můžete od 1,99 % p.a.

Sdílet

Lenka Kašparová 23. 6. 2020

Equa bank od 23. června 2020 snižuje sazby hypoték až o 0,3 %. Hypotéky určené na výstavbu nebo koupi domu či bytu s fixací 3 nebo 5 let si nyní můžete nově sjednat s úrokem od 2,09 % p.a. Refinancovat hypotéku je možné už od 1,99 % p.a.

Naposledy jsme snižovali sazby před dvěma měsíci. V poslední době zaznamenáváme zvýšení zájmu financovat hypotékou nejen bydlení k trvalému užívání, ale i rekreační objekty. Jen za poslední tři měsíce se zájem o hypotéky na koupi chat a chalup zvedl o 30 %, říká Michal Hanousek, ředitel úvěrových produktů Equa bank.

U hypotéky PLUS můžete získat až 100 % z ceny pořizované nemovitosti, pokud budete za úvěr ručit nemovitostí, kterou vlastní rodiče či jiná blízká osoba. Vyvázání nemovitosti je možné po splacení části hypotéky a slnění podmínek uvedených ve smlouvě. Hypotéka PLUS také nabízí možnost bezplatné mimořádné splátky spojené s vyvázáním nemovitosti.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 6. 2020 11:51

    bez přezdívky

    s manželkou nás teda zaujalo, že lidi v téhle době takhle nakupují chalupy… ale jinak na tu hypotéku koukáme a vážně nad ní uvažujeme… snížená sazba je rozhodně dobrá zpráva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).