Hlavní navigace

Co přinesly nové "revoluční" balíčky Vodafone?

Sdílet

Arsen Lazarevič 20. 8. 2012

Nové balíčky mobilního operátora Vodafone budou účtovat hovory po vteřinách. Podle analýzy partnerského serveru Lupa.cz je to výhodné, neboť při minutové tarifikaci můžou zákazníci provolat až o 31 % více. Ušetřit také můžou u vyšších tarifů za sms zprávy.

Ceny nových balíčku však příliš nadšení nevzbuzují. V nejnižším doplňkovém balíčku za 399 Kč je pouze 150 MB dat a 50 minut volání. Zákaznicí nemůžou odesílat zdarma sms zprávy do všech sítí, ale jen do té vlastní. Nejlevnější hlavní balíček stojí 599 Kč a zákazníci zde budou mít k dispozici 300 MB a 100 volných minut. Nejdražší balíček je za 1499 Kč a nabízí 600 volných minut a 1,2 GB dat. Nová nabídka začne platit od 27. srpna.

Hlavní balíčky

Doplňkové balíčky

Podle operátorů nedovolují nastavit nižší ceny za volání především specifické podmínky na českém trhu. Stále však nebylo dostatečně objasněno, o jaké specifické podmínky se jedná. Čtěte více: Z mobilu voláme draze. Je šance na změnu?

Volat levněji však můžete dnes, musíte jen trochu smlouvat. Nebo můžete vhodně využít vlastního datového tarifu a ušetřit.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 8. 2012 10:32

    Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz

    Kdyby se z těch hlavních odečetlo ze všech těch 500 a z těch vedlejších opět ze všech těch 300, byla by to snad konkurenceschopná nabídka. Nemyslím u nás, ale venku. Já nevím, kdo dá první ten tarif za 500 korun nomezeně, ten získá trh. A je jedno, kdo to bude. A zisky bude mít vyšší než teď. Fascinuje mě, že to nikdo nechápe. A pak už je jedno, zda-li počítá po minutách a nebo sekundách. Ale tobychom museli mít konkurenci, nikoli triopol.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).