Hlavní navigace

Chcete stavět pasivní dům a nevíte jak? Na akci vám poradí, jak na to

Sdílet

Gabriela Hájková 26. 10. 2015

Centrum pasivního domu pod záštitou Státního fondu životního prostředí ČR pořádá akci s názvem Dny pasivních domů. O víkendu od 13. do 15. listopadu 2015 v rámci této akce můžete navštívit už zabydlené domy a další budovy s kvalitní obálkou, zdravým vnitřním prostředím a minimálními náklady na vytápění. Budete zde mít příležitost se pobavit s architekty, majiteli a uživateli těchto domů a zeptat se na jejich zkušenosti.

Na speciálním webu najdete seznam domů po celé České republice, které se do akce zapojí i jejich otevírací dobu, během které můžete přijít. Najdete tu rodinné domy, vzorové byty, ale například také ZUŠ Karla Malicha v Holicích, která v rámci soutěže Stavba roku získala Cenu Státního fondu životního prostředí ČR za energetické a ekologické řešení stavby.

Na řadě míst bude kromě organizovaných prohlídek s architekty zajištěn i doprovodný program. V souvislosti s akcí se také v Praze uskuteční specializovaná školení, na kterých se dozvíte, na co si dát pozor při stavbě či nákupu domu. Vstupné stojí 499 Kč.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).