Hlavní navigace

ČEZ se postará o plynový kotel. Za dvě stovky měsíčně nabízí asistenci i kontroly

Sdílet

Jiří Hovorka

Energetická společnost ČEZ se nově dokáže postarat o plynové kotle domácností. Za 199 korun měsíčně nabízí službu „Servis vytápění“. Ta zajišťuje každoroční servis plynového kotle a kontrolu spalinové cesty nebo asistenční služby pro domácnost s nonstop linkou pro hlášení poruch.

ČEZ v rámci služby hlídá veškeré termíny a automaticky dává vědět, že je čas na další kontrolu. Veškeré dokumenty a termíny plánovaných servisů jsou dostupné ve webové a mobilní aplikaci ČEZ ON-LINE. Ukládají se tam i protokoly o provedeném servisu a kontrole spalinové cesty. Součástí balíčku je i plnění do výše 5000 korun na jednotlivou pojistnou událost.

Službu jsme pilotně testovali v některých částech republiky a zákazníci nejvíc oceňovali její kompletnost. Líbí se jim, že zajišťujeme jak pravidelný každoroční servis kotle, tak i kontrolujeme spalinové cesty. Pokud by přesto došlo k poruše, obstaráme okamžitě kvalifikovaného opraváře, říká Jiří Pěsta, ředitel pro nekomoditní služby v ČEZ Prodej.

ČEZ již déle nabízí také pomoc s výběrem vhodného kotle či jiných zdrojů vytápění, jejich instalací i vyřízením žádosti o dotaci. Firma je i dodavatelem plynu.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).