Hlavní navigace

ČEZ nabízí zaplaveným domácnostem energii na 3 měsíce zdarma

Sdílet

Gabriela Hájková 17. 6. 2013

Patříte mezi domácnosti, které postihly povodně? Pokud vám vytopily obytné místnosti nebo provozovnu, můžete využít nabídky společnosti ČEZ. Ta těmto zákazníkům nabízí energii na 3 měsíce zdarma. Nabídka pomoci se nevztahuje na domácnosti, kterým velká voda vytopila pouze sklep, garáž, kůlnu a jiné užitkové prostory.

Dodávku energií (elektřiny či plynu) po dobu 3 měsíců zdarma můžete získat, jestliže:

  • jste zákazníkem ČEZ Prodej,
  • jste odběratelem elektřiny z nízkého napětí či plynu (tedy domácnost, nebo malý podnikatel),
  • povodeň vám vytopila obytné místnosti či provozovnu minimálně do výšky 0,5 metru.

Pro získání 100% slevy na energie je nutné vyplnit formulář Potvrzení o poškození odběrného místa povodní a nechat ho ověřit u obecního či městského úřadu. Toto potvrzení pak musíte doručit na adresu ČEZ Zákaznické služby, s. r. o., Guldenerova 2577/19, 326 00 Plzeň, na e-mail cez@cez.cz nebo osobně na kontaktní místo Skupiny ČEZ.

Na základě doručení tohoto Potvrzení o poškození odběrného místa, bude zahájeno řízení o přiznání slevy na platbu za energie. O přiznání této slevy budou zákazníci informováni na základě nového předpisu záloh, kde bude tato sleva na příští 3 měsíce zohledněna a který bude zaslán na kontaktní adresu, uvádí zpráva společnosti ČEZ. Od této chvíle pak není nutné platit po tři měsíce zálohy.

Formulář Potvrzení o poškození odběrného místa povodní lze získat také na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ, u smluvních partnerů Skupiny ČEZ, případně na obecním úřadu či městském úřadu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).