Spočítejte si...

Zavřít

Česká spořitelna začne v pondělí vyplácet vklady klientům zkrachovalého Metropolitního spořitelního družstva

Česká spořitelna začíná od pondělí 27. ledna 2014 vyplácet náhrady z Fondu pojištění vkladů klientům Metropolitního spořitelního družstva (MSD) v likvidaci. Od tohoto dne po dobu 3 let, tedy až do 27. ledna 2017, si klienti MSD mohou vyzvednout své vklady v pobočkách České spořitelny. Pro výplatu stačí, pokud klient s sebou přinese platný průkaz totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas).

 Náhrady budou vypláceny do výše 100 % vkladů, maximálně však do limitu 2 744 000 Kč na jednoho vkladatele. Pokud bude klient chtít vyplatit náhradu vkladu v hotovosti převyšující 100 000 Kč, je třeba to oznámit vyplácející pobočce České spořitelny minimálně 2 pracovní dny předem.

Celková výše vyplácených náhrad pro přibližně 14 tisíc poškozených klientů zkrachovalého Metropolitního spořitelního družstva dosahuje částky 12 mld. Kč. Čtěte více: Budoucnost družstevních záložen: připravte se na rušné časy

Jak si odečíst životní pojištění a penzijní připojištění z daní? Babiš chce 350 miliard z České národní banky        
Intri
Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---
24. 1. 2014 13:19 Nový

Mediální masáž

celé vlákno

Sranda, jak se všude v médiích mluví o zkrachovalé záložně... MSD NEZKRACHOVALO, jeho činnost byla NÁSILNĚ UKONČENA. O důvodech teď polemizovat nebudu, nicméně krach záložny byl uměle vyvolán, označovat MSD za zkrachovalé je tedy dosti účelové a zavádějící.

Nikdo by na to neměl zapomenout.

Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.uniqa.cz
24. 1. 2014 13:37 Nový

Re: Mediální masáž

celé vlákno

Jasně, a na ty bílé koně pro úvěry mělo MF vypsaný konkurz...

Holota
Holota (neregistrovaný) ---.kmenet.cz
24. 1. 2014 18:20 Nový

Nic Nic

Nedal bych vam ani halir spatna investice tak neste nasledky.

nori aura:51

Re: Česká spořitelna začne v pondělí vyplácet vklady klientům zkrachovalého Metropolitního spořitelního družstva

Ták ták zničila jej uměle ČNB , 13 let bylo vše ok a najednou všechno špatně . Já jsem tam byl velmi spokojený nemohu na ně nadávat