Hlavní navigace

Česká spořitelna dá za otevření účtu 1000 Kč nebo zaplatí roční dálniční poplatek. Má to jednu podmínku

Sdílet

2018-05-dalnice.jpg Autor: Archiv MF

Od České spořitelny nově dostanete za sjednání osobního účtu  Standard nebo Plus bonus v podobě roční elektronické dálniční známky v hodnotě 1500 Kč (případně ekologické varianty za 750 Kč), nebo 1000 Kč na účet. Podmínkou je, že jste klienty Kooperativa pojišťovny nebo společnosti Kapitol a účet vám sjedná poradce jedné, nebo druhé firmy. Kapitol je dceřiná poradenská organizace Vienna Insurance Group, do které patří i Kooperativa.

Doposud poradci Kapitolu s Českou spořitelnou spolupracovali zejména v oblasti sjednávání hypoték, od konce roku 2022 je tato spolupráce rozšířená také o možnost zprostředkování tzv. „osobního účtu s výhodou pro klienta“.

Pokud budete mít o sjednání některého z uvedených účtů a získání bonusu zájem, musí vás poradce Kapitolu či Kooperativy seznámit s parametry obou účtů, ověřit vaši totožnost a vyplnit ve svém pracovním portálu žádost o bankovní účet. Poté vám přijde do telefonu potvrzovací SMS kód a po jeho potvrzení dostanete do e-mailu mail s informacemi a odkazu, přes který si účet založíte digitálně. Vaše data se současně odešlou do systému Spořitelny.

Následně vás Spořitelna do 24 hodin kontaktuje a vyzve, abyste si účet aktivovali přes odkaz, který vám zašle (to platí pro variantu účtu Standard), nebo osobně na pobočce (u varianty Plus i Standard). Po aktivaci účtu získáte zvolený bonus.

Podmínky nároku na odměnu:

  • nový účet musí být založen do 30 dnů od zaslání leadu z Kooperativy či Kapitolu. Typ odměny, který je volen při jednání na Kooperativě či Kapitolu nelze později měnit.
  • 1000 Kč na nový účet bude připsáno do konce měsíce následujícím po měsíci, kdy byl účet založen.
  • Roční dálniční známka pro jeden osobní vůz v hodnotě 1500 Kč (Eko 750 Kč) musí být objednána výhradně na portále www.edalnice.cz, uhrazena kartou nebo převodem na účet 70009–0009324001/0710.
  • Platba musí odejít z nového účtu do 12 měsíců od jeho založení. Odměna bude připsána do konce měsíce následujícím po měsíci, kdy byla dálniční známka zaplacena

Nabídka platí do odvolání, není časově omezena.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).