Hlavní navigace

Aukce o nejlevnější energie vyhrála opět Europe Easy Energy

Sdílet

prosincové aktualitě jsme vás informovali, že společnost dTest znovu spustila projekt aukce o nejlevnější energie. V polovině února 2017 aukce proběhla a vítězným dodavatelem je Europe Easy Energy. Ta zvítězila i v loňské aukci. O tom jsme psali v článku Aukci na nejlevnější energie vyhrála Europe Easy Energy. Co bude dál?

Pokud jste v kampani zaregistrováni, probíhá pro vás aktuálně fáze výpočtů a do konce března 2017 obdržíte individuální nabídku s vyčíslením případné úspory. Pak dostanete několik týdnů na rozmyšlenou, jestli nabídku přijmete, nebo zůstanete u stávajícího dodavatele.

Jestliže registrovaní nejste, ale měli byste zájem se zúčastnit, můžete se zaregistrovat na místa náhradníků. Pokud se některý řádně registrovaný účastník aukce rozhodne, že nabídku nepřijme, připadne jeho místo vám.

Před přechodem k novému dodavateli energií si ale zjistěte i informace o tom, ke komu přistupujete. O tomto dodavateli jsme již psali v článku Máte smlouvu s Europe Easy Energy? Zbystřete, koupil ji lovec klientů.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 2. 2017 15:22

  Dalibor (neregistrovaný) 64.137.201.---

  Po avízu kamaráda jsem se letos do aukce taky přihlásil, on s nimi prodělal loňský ročník a tvrdil, že vše bylo z jejich strany Ok. Že se prý ani nemusím bát toho, jak před tím všichni sejčkovali s bohemkou, tak prej průběh úplně v poho. O bohence nebylo slechu a 3E tak nastavili fakt dobrou cenu. Ukazoval mi kalkulaci a dohromady mu to dělalo skoro pět tisíc. Takže jsem rád, že když do toho jdu taky, tak že to letos vyhrál ten samý dodavatel.

 • 5. 9. 2019 13:40

  Jindra (neregistrovaný) 185.104.184.---

  3-e jsem měl přes tuto aukci už dvakrát a pokaždé když jsem se do toho šel znova, tak jsem byl docela napnutý kdo to vyhraje. Když jsem se dozvěděl, že to je znovu 3-e, tak jsem si oddychl, protože už vím jak fungují a cenu nasadili pokaždé dobrou, že se mi podařilo ušetřit. Jestliže bude aukce zas vypsaná, půjdu do ní znova. Nic tím neztratím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).