Hlavní navigace

Air Telecom nechce přiznat, s kým spolupracuje

Sdílet

Arsen Lazarevič 18. 4. 2013

Air Telecom (vlastník U:fona) uzavřel dohodu s mobilním operátorem a začal nabízet nový neomezený tarif za 649 Kč, kde můžete neomezeně volat do všech sítí, v rámci tarifu je i 1GB dat. Pokud chcete posílat SMS, pak za každou zprávu zaplatíte 1,01 Kč. Je nutné se ale na 2 roky uvázat. Air Telecom však nechce přiznat, s kým ze tří operátorů má uzavřenou smlouvu a samotní operátoři taktéž mlčí.

Na stránkách je uvedena rychlost internetu ve výši 42 Mb/s, můžeme tedy O2 vyloučit, která takto rychlý internet nenabízí. Rychlost po překročení 1GB FUP klesne na 64kb/s.

Analytici spekulují, že se nejspíše jedná o T-Mobile, který nechce spolupráci s tímto operátorem přiznat, aby společnost v dohledné době představila ještě výhodnější nabídky. Čtěte více: Neomezené mobilní tarify: Který je nejlepší? 

Vodafone totiž zatím není v takové finanční pozici (má výrazně nižší zisk než O2 a T-Mobile), aby začal nabízet své služby prostřednictvím virtuálního operátora, přišel by i o část zisku. Grafika na stránkách U:fona u nových nabídek také spíše odpovídá firemním barvám operátora T-Mobile.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).