Spočítejte si...

Zavřít

Air Telecom nechce přiznat, s kým spolupracuje

Air Telecom (vlastník U:fona) uzavřel dohodu s mobilním operátorem a začal nabízet nový neomezený tarif za 649 Kč, kde můžete neomezeně volat do všech sítí, v rámci tarifu je i 1GB dat. Pokud chcete posílat SMS, pak za každou zprávu zaplatíte 1,01 Kč. Je nutné se ale na 2 roky uvázat. Air Telecom však nechce přiznat, s kým ze tří operátorů má uzavřenou smlouvu a samotní operátoři taktéž mlčí.

Na stránkách je uvedena rychlost internetu ve výši 42 Mb/s, můžeme tedy O2 vyloučit, která takto rychlý internet nenabízí. Rychlost po překročení 1GB FUP klesne na 64kb/s.

Analytici spekulují, že se nejspíše jedná o T-Mobile, který nechce spolupráci s tímto operátorem přiznat, aby společnost v dohledné době představila ještě výhodnější nabídky. Čtěte více: Neomezené mobilní tarify: Který je nejlepší? 

Vodafone totiž zatím není v takové finanční pozici (má výrazně nižší zisk než O2 a T-Mobile), aby začal nabízet své služby prostřednictvím virtuálního operátora, přišel by i o část zisku. Grafika na stránkách U:fona u nových nabídek také spíše odpovídá firemním barvám operátora T-Mobile.

Jarní akční nabídky bank stlačily úrokové sazby opět na minima ČOI: Zákon se porušoval na 81 % předváděcích akcích        
sdf
sdf (neregistrovaný) 109.164.3.---
18. 4. 2013 18:15 Nový

rychlost

celé vlákno

Kde jste nasli tu rychlost po vycerpani FUP?

arsen.lazarevic aura:96
18. 4. 2013 20:48 Nový

Re: rychlost

celé vlákno

Dobrý den, stačilo zavolat na infolinku, nechtěli nám to nejdříve říct, ale vytrvali jsme a pro vás jsme tuto informaci zjistili :-)

sdf
sdf (neregistrovaný) ---.sfn.sitkom.cz
18. 4. 2013 21:43 Nový

Re: rychlost

celé vlákno

Dekuji za odpoved.

Snad poresi ty stranky, protoze tam by takova informace mela byt.

URČITĚ NÉ AIR TELECOM !
URČITĚ NÉ AIR TELECOM ! (neregistrovaný) ---.client.rionet.cz
18. 4. 2013 19:50 Nový

Dnes PrimaTv odvysílala varování před šedým operátorem AIR telecom

celé vlákno

Přehraj si dnešní zprávy na iPrima, skvělá reportáž co hrozí když si budete draze telefonovat se šedým neplnohodnotným oprátorem například AirTelecom. Jinak AIr TELECOM je šedým operátorem T-mobilu a ten přichystal ještě výhodnější tarif, vyčkejte do června !

HES LŽE!
HES LŽE! (neregistrovaný) ---.client.rionet.cz
20. 4. 2013 10:08 Nový

AIRTELECOM LŽE!

JE TO VENKU! I T-mobile se od Hesova AIR telecomu distancoval! Je to šedý operátor, který přeprodává formou klubového členství (!!!) tarify jiného šedého operátora, kterého T-mobile již několikrát odpojil, Starlife od pana druhého prodavače hrnců Změlíka!