Hlavní navigace

Speciály v sekci Pojištění

 • Cestovní pojištění

  Vydat se na cestu do zahraničí bez správně zvoleného cestovního pojištění je čirý nerozum. Co vám cestovní pojištění kryje a co ne? Jak vybrat správné cestovní pojištění?

 • Havarijní pojištění

  Havarijní pojištění slouží k ochraně vašeho automobilu, resp. ke krytí škod na něm. Pomůže vám překlenout finanční výdaje při dopravní nehodě, krádeži nebo vandalizmu.

 • Povinné ručení

  Povinné ručení, přesněji pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je pojištění, které musíte uzavřít ze zákona, pokud jste majitelem nebo provozovatelem motorového vozidla. Jinak řečeno, pokud máte auto nebo motorku, musíte mít povinné ručení.

 • Sledování katastru nemovitostí

  Mysíte si, že ukrást byt, dům či pozemek je nemožné? Omyl. Pokud chcete klidně spát a nebát se podvodníků nebo chyb úředníků, hlídejte si svoji nemovitost.

 • Životní pojištění

  Pojišťovny a různí vykutálení finanční poradci by nám nejraději nabídli všechny typy pojištění. Být pojištěný na vše a proti všem by sice bylo velice pěkné, ale poněkud drahé. Proto je důležité vybrat si taková pojištění, která mají pro pojištěného skutečný smysl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).