Hlavní navigace

Komerční banka

Peníze vyberete z auta. Komerční banka testuje v Praze novinku

Komerční banka zkouší nový typ bankomatu zaměřený na motoristy. Instalovala ho na zkoušku na benzinové stanici společnosti Benzina v Pražských Holešovicích. „Službu založenou na americkém modelu ´DRIVE´ mají u nás motoristé spojenou s některými…

Akciové indexy dnes silně rostou

Západoevropské akciové indexy dnes rostou téměř o 2 %. Za optimismem investorů stojí hlavně spekulace, že zvyšující se riziko deflace přispěje k dalším stimulům na podporu ekonomiky.

13. 1. 2015 19:38
Doba čtení: 1 minuta

Stavební spoření se otřese v základech, připravte se včas

Stavební spoření je jen pro střední vrstvy a bohaté, říkají ekonomové a chějí změnu podmínek. Stavební spořitelny naproti tomu říkají, že další regulace nás posune o desetiletí zpět.

Komerční banka ruší balíčková konta. Místo toho přináší další balíček

Komerční banka ukončí ke konci března prodej balíčkových kont. Místo nové revoluční nabídky ale přichází opět s dalším balíčkem. Komu se vyplatí běžet do banky zřídit původní účet ještě dnes?

Komerční banka, hvězda akciového portfolia. Proč držet její akcie?

Komerční banka je třetí největší bankou v České republice, podle výše aktiv a počtu klientů. V regionu je Komerční banka také na třetím místě pokud jde o tržní kapitalizaci – hned za polskou Pekao a maďarskou OTP.

Doba čtení: 11 minut