Hlavní navigace

Názory k článku Změny v úhradách zdravotních pojišťoven: za co si připlatíte a za které pomůcky ušetříte?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 6. 2019 8:39

  Eva (neregistrovaný) ---.sosgsm.cz

  Nějak mně chybí info o tom, kdy dojde ke zrušení úhrad u těch, co si za diagnózu mohou sami - drogově závislí, alkoholici, obézní ... a také, kdy se konečně ze zdravotního pojištění nebude platit za hotelové služby v nemocnicích, každý hospitalizovaný přece i doma běžně platí své jídlo, nápoje, teplo ...

 • 17. 6. 2019 23:28

  jaski (neregistrovaný) 178.255.168.---

  ,, Kdy se konečně ze zdravotního pojištění nebude platit za hotelové služby v nemocnicích, každý hospitalizovaný přece i doma běžně platí své jídlo, nápoje, teplo ... "

  A na to jste přišla jak? Myslíte, že využíváme nemocnice jako hotel? Když tam musím být, tak z důvodů něčeho vážného nebo akutního, co se nedá léčit doma. platím zdravotní a sociální a to bydlení musím platit i když jem v té nemocnici. A když máte nemocenskou, tak peníze nic moc většina lidí ji má takovou, že je na hranici bídy, a to nemluvím o těch, co jsou už v důchodu. Ne každý má vysoké příjmy. Myslím, že platíme v tomto státě dost, jak na zdravotním ,sociálním ,daních ze všeho možného i nemožného. S takovou budeme platit i za to že dýcháme.

 • 18. 6. 2019 10:37

  jojo (neregistrovaný) 46.227.168.---

  Já teda pořád nějak kolem sebe nevidím ty lidi na hranici bídy. Já vidím nepřetržité kolony automobilů, plné markety lidí s přetékajícími košíky, vyprodané dovolenkové zájezdy, včetně seniorských. Marně tu "většinu" lidí byť na nemocenských dávkách na hranici bídy, hledám. A bydlím v králíkárně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).