Hlavní navigace

Zlatý Měšec 2005 - zvolte nejoblíbenější finanční instituci

1. 11. 2005
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Již v třetím ročníku čtenářské ankety Zlatý Měšec, tentokráte s přídomkem 2005, máte možnost rozhodnout o nejoblíbenější finanční instituci - a zároveň vyhrát. Každý hlas se počítá - tedy i ten váš. A váš hlas vás zařadí do slosování o atraktivní ceny.

Zlatý Měšec 2005 je ryze čtenářská anketa, v níž čtenáři mohou zvolit nejoblíbenější finanční instituci. Výsledky ankety neovlivňuje odborná porota – jsme přesvědčeni, že sami čtenáři a uživatelé finančních produktů nejlépe vědí, jaké služby a jaký přístup jim ze strany finančních institucí nejvíce vyhovuje. Proto již třetím rokem umožňujeme prostřednictvím ankety Zlatý Měšec vyjádřit názor těm nejpovolanějším – klientům.

Zlatý Měšec 2005 - logo

Hlasování – přes internet nebo SMS

Hlas své oblíbené instituci můžete přidat dvojím způsobem – hlasovacím formulářem nebo SMS zprávou. Výhoda hlasovacího formuláře je ta, že jedním odesláním anketního lístku přidáte hlas zvoleným institucím ve všech kategoriích najednou, nevýhoda je, že můžete hlasovat pouze jednou. Výhodou SMS hlasování je, že můžete hlasovat vícekrát, na druhou stranu při každém hlasování můžete přidat hlas jen jedné finanční instituci.

Oproti loňskému ročníku jsme lehce upravili kategorie, v nichž můžete volit svou nejoblíbenější finanční instituci. Vzhledem k překryvu úvěrových a leasingových společností, které vesměs nabízejí oba zmíněné produkty, jsme se rozhodli obě kategorie sloučit. Zavedli jsme novou kategorii, která s přibývajícím časem bude nabývat na významu – Zdravotní pojišťovna. Svůj hlas můžete tedy přidat v kategoriích:

 • Nejoblíbenější finanční instituce – absolutní vítěz
 • Banka
 • Pojišťovna
 • Stavební spořitelna
 • Penzijní fond
 • Úvěrová a leasingová společnost
 • Investiční společnost
 • Obchodník s cennými papíry
 • Zdravotní pojišťovna

Pokud se rozhodnete pro SMS hlasování, zašlete SMS zprávu na číslo 907 09 06 ve tvaru „HLAS MESEC XYZ“, kde XYZ je kód instituce, který naleznete na stránkách hlasování. Cena za jednu SMS je 6 Kč včetně DPH a není odesíláno potvrzení o jejím přijetí. Do slosování o hodnotné ceny se zařadí každá doručená SMS zpráva.

Chcete-li se zúčastnit hlasování (a slosování) prostřednictvím internetového formuláře, stačí vyplnit svou volbu na stránkách hlasování a odeslat. Ale pozor! Pro účast ve slosování o hodnotné ceny je nezbytné, abyste byli přihlášeni (viz pravý horní roh stránky v klasickém grafickém prohlížeči). Pokud přihlášeni nejste a nemáte své uživatelské jméno, není nic snazšího, než se před hlasováním zaregistrovat.

Jak již bylo uvedeno výše, v případě hlasování přes internet můžete formulář odeslat pouze jedenkrát a jedenkrát budete též zařazeni do slosování. Pokud chcete zvýšit své šance na výhru, můžete zkombinovat oba způsoby hlasování.

Ceny aneb Ani kuře zadarmo nehlasuje

Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Proto neváhejte a hlasujte. Vždyť kdo vám dnes dá zadarmo (pouze za váš hlas):

1. místo – zájezd pro 2 osoby v hodnotě 30 000 Kč od serveru NetTravel.cz

Dárkový poukaz 30 tis. Kč

2. místo – zájezd pro 2 osoby v hodnotě 20 000 Kč od serveru NetTravel.cz

Dárkový poukaz 20 tis. Kč

3. místo – Mobilní telefon LG C1200

LG C1200

4. až 8. místo – roční předplatné měsíčníku Osobní Finance

9. až 10. místo – tričko finančního serveru Měšec.cz

Partneři soutěže

Samozřejmě v tom nejsme sami. Bez partnerů se dnes neobejde žádný větší projekt a ani Zlatý Měšec 2005 není výjimkou. Našimi partnery jsou:

Obchodní dům

skoleni_29_6

NetTravel.cz
Osobní finance - logo

Kdo zvítězil v loňském ročníku?

Podaří se obhájit umístění nejoblíbenějších finančních institucí loňským vítězům? Záleží na vás. V žádném případě se ale výsledky Zlatého Měšce 2004 nenechte ovlivnit. Těšíme se na váš hlas!

Absolutní vítěz:

Česká pojišťovna

Banka:

 1. Česká spořitelna
 2. eBanka
 3. Komerční banka

Pojišťovna

 1. Česká pojišťovna
 2. Allianz pojišťovna
 3. Kooperativa, pojišťovna

Stavební spořitelna

 1. Českomoravská stavební spořitelna
 2. Stavební spořitelna České spořitelny
 3. Raiffeisen stavení spořitelna

Penzijní fond

 1. Penzijní fond České pojišťovny
 2. Credit Suisse Life & Pensions penzijní fond
 3. ING Penzijní fond

Úvěrová společnost

 1. Home Credit Finance
 2. GE Capital Multiservis
 3. Cetelem, ČR

Leasingová společnost

 1. ŠkoFIN
 2. CAC LEASING
 3. ČSOB Leasing

Investiční společnost

 1. ČSOB Investiční společnost
 2. Investiční společnost České spořitelny
 3. ČP Invest

Obchodník s cennými papíry

 1. RM-Systém
 2. BrokerJet, on-line broker České spořitelny
 3. Patria Direct

Anketa

Budete hlasovat v anketě Zlatý Měšec 2005?

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).