Hlavní navigace

Vánoční přání a PF 2014 čtenářům Měšce

Redakce

Všechno tady stojí za hovno, peníze jsou až na prvním místě, ale některé věci jsou k nezaplacení. (+ FOTO a VIDEO)

Doba čtení: 2 minuty

Máme se tu špatně

Lidi tady stojí za hovno, politika tady stojí za hovno, zdravotnictví stojí za hovno, žijeme v drahotě a bídě, daně jsou vysoké, zaměstnanci jsou líní nevděční parchanti a vůbec celé je to tu na hovno. To není konstatování stavu v České republice, jen trošku netradičně napsané PF od Rostislava Oboni, známého na sociálních sítích pod pseudonymem Starý Mrzout. Pokud se vám zdá, že to jde v České republice od deseti k pěti, doporučujeme vám jeho péefko k přečtení, najdete jej v magazínu The Zeitung. Varujeme vás ale, že není pro jakékoli čtenáře, nýbrž jen pro skutečné pseudointelektuály.

Nejste na to sami

V roce 2013 jste nám do redakce poslali stovky e-mailů s různými náměty, stížnostni, dotazy i prosbami o pomoc. Pokud jsme vám neodpověděli, omlouváme se vám, jednoduše jsme to lidsky nezvládli, bylo vás moc. Každým e-mailem se však zabýváme a z mnoha vznikly články, které pomohly dalším čtenářům při řešení jejich potřeb. I díky tomu vznikla na Měšci odborná pracovněprávní poradna, dluhová poradna a také poradna pro oblast sociálních dávek. „Mimo záznam“ se nám podařilo vyřešit několik problematických přístupů ze strany finančních společností vůči vám, klientům-čtenářům. Jen jsme o tom už nepsali, protože problém byl vyřešen a obě strany spokojené.

Své finanční starosti, ale i radosti si nenechte pro sebe, ceníme si vašich zpětných vazeb. A pozor, i kladných, jsme si jistí, že existuje mnoho spokojených lidí, jen to nedávají veřejně najevo. Nebojte se to napsat, není nutné jen kritizovat.

Pište nám dál, bez vás, čtenářů, Měšec nikdy nebude fungovat. Najdete nás mj. na TwitteruFacebooku (Twitter preferujeme víc).

Baví nás tvořit finanční obsah. Jsme rádi, že máme silnou čtenářskou základnu. Děkujeme vám, že jste mezi nimi.

Přejeme vám klidnou a radostnou dobu vánoční. Budeme si vážit vaší přízně i v roce 2014.

Internet Info
Autor: Internet Info

Internet Info

Business vánoční přání

Trošku netradičně jsme našim čtenářům připravili i nahlédnutí do našich firemních e-mailů, ve kterých nám přišla vánoční přání nebo péefka od různých společností. Finančním společnostem, PR agenturám, státním institucím a všem firmám i jednotlivcům, se kterými jsme spolupracovali v roce 2013, za spolupráci děkujeme. Bude nám potěšením ji rozvíjet i v roce 2014 při zachování všech standardů etické žurnalistiky.

Co k nám přišlo do redakce

PF 2014 od T-Mobile Czech Republic

PF 2014 od KPMG

Našli jste v článku chybu?