Hlavní navigace

Názor k článku Timesharing - levnější je "vlastnit" než pronajímat od LK - "se vším všudy" překládám jako all inclusive. Že...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 10. 2006 9:44

    LK (neregistrovaný)
    "se vším všudy" překládám jako all inclusive. Že se o tom tedy v článku nepíše? Neplatí se snad doprava, "roční udržovací" poplatky nebo stravování? A když jsme u toho - oslovují-li někoho luxusní dovolené, proč by se takový člověk měl omezovat uvazkem na jedno místo (komplikovaná možnost výměny s jinými účastníky nebude to pravé)?
    Takové chování přijde jako někdo, kdo si koupí luxusní drahé a výkonné auto, které mu pak stojí v garáži, aby ušetřil za palivo a provozní náklady. Někdo si koupí luxusní dovolenou a aby ušetřil, uváže se na jedno konkrétní místo na dlouhou dobu (nějaká výměna s ostatními bude dost komplikovaná a těžko se zrovna trefí do vašich přání, kde byste chtěli trávit dovolenou letos).
    A hlavně, opakuji, slyšel jsem (od rodičů či známých) řadu historech o timesharingových podvodnících, avšak NIKDO ze známých si nepochvaloval, jak úžasně tráví dovolenou 5* all inclusive za babku.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).