Hlavní navigace

Názor k článku AKTUALIZOVÁNO Telenovela „Rodičovský příspěvek“: Kdy budeme mít jasno? od anonym - A v čem tedy spatřujete korupci Vy? Jaké...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 12. 2019 9:56

    bez přezdívky

    A v čem tedy spatřujete korupci Vy? Jaké jednání v tomto "handrkování o cílové skupině na kterou se bude vztahovat navýšení rodičovského příspěvku" má dle Vás korupční aspekty?

    Napsal jste: "Horší je, že to málokomu přijde divné a málokdo to považuje za korupci se všemi důsledky z toho plynoucími." Pořád nevím, kde bych v této věci měl spatřovat korupci.

    Asi jste slovo korupce použil špatně (nadbytečně) abyste zdůraznil Vaší nespokojenost se složitostí legislativního procesu při hledání kompromisního řešení. Silně pochybuji o tom, že by ministryně Maláčová dělal legislativní změnu ve prospěch své osoby. Jde spíše o populismus/reklamu, který je z důvodu mediálního zájmu pro ministryni a její stranu bezplatný. Výkřiky o korupci a lumpárnách, které jsou pod tímto článkem značně zavádějící a jen podněcující v čtenářích nespokojenost se současným politickým systémem, ničemu nepomůže.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).