Hlavní navigace

Názor k článku Rodičovská stoupne o celou třetinu. Bude to ale až od roku 2020 od majlika3 - To bylo nejdřív, že od roku 2019, pak...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 12. 2018 18:09

  majlika3 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To bylo nejdřív, že od roku 2019, pak od půlky 2019, teď už 2020 a pak to stejně ještě posunou.
  No jo, rodina základ státu, ale podpořit rodiny, to ne. Moje rodiče dostali po svatbě byt i novomanželskou hypotéku. Máma mohla být doma se sourozenci, protože tátův plat stačil na uživení celé rodiny.
  Dnes rodičák nepokryje nic a utáhnout celou rodiny z 1 platu je taky obtížné. Já ještě ani neporodila a už přemýšlím, kam si budu chodit přivydělávat, abychom poplatili hypotéku, životní náklady a nemuseli žít " z ruky do huby".
  Stát by mohl začít trochu více podporovat rodiny, které poctivě roky platí daně, sociální, zdravotní. Je smutné, že ti co nedělají, nebo dělají na černo, dostanou více peněz na všechno , příspěvky, doplatky, výbavu, stravenky no a my poctiví, můžeme zase chodit do práce, ať je jim to z čeho vyplácet. Kdybych vzala všechny peníze, co jsem za za svůj život odvedla na sociální a místo toho je dala na nějaký účet, dalo by to dohromady víc, než 220 , nebo 300 tisíc, stejně když člověk něco chtěl, tak mu nic nedali. Tohle nahrává jen šedé ekonomice Schwarz systému.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).