Hlavní navigace

Názor k článku Provident Financial? Drahý, ale... od peace - Dostali jste se do finanční tísně? Nezoufejte, znám perfektní...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 8. 2007 16:23

  peace (neregistrovaný)
  Dostali jste se do finanční tísně?
  Nezoufejte, znám perfektní finanční společnost, která má ve svém programu „pomáhat“ lidem ve finanční tísni. Co na tom finanční společnosti záleží, že lidé, kterým „pomůže“ se dostanou do dluhové spirály a propadají se do dluhů hlouběji a hlouběji a z propasti není žádná cesta.
  Vždyť tato finanční společnost potřebným lidem „pomáhá“, sama z toho téměř nic nemá Posuďte sami: Půjčíte si jen 10 000,- a zaplatíte o 6960,- více, to je celkem 16 960,- Kč je to pouhých 69,6 %. Do roka a do dne musíte splatit a to v týdenních splátkách po 320,- Kč to je za měsíc (ten se počítá 4,5 týdne) jen 1 440,- Kč.
  Není to úžasné? Můžete si půjčit i 50 000,- a s poplatkem musíte vrátit 84 900,- v týdenních splátkách po 1 600,- Kč to je za měsíc 7200,- Kč a to vše opět do roka a do dne.
  Nebo také můžete rozšířit řady zaměstnanců této společnosti. Nabízejí vám zaměstnání na pouhé 2 hodiny denně s výdělkem 10 000,- za měsíc. No neberte to. To je perfektní reklamština, že tomu nerozumíte. Zde je přehled: Vyřídíte si povinně živnostenský list, poté je s vámi sepsána smlouva ne o zaměstnání, ale o spolupráci na ŽL a o provizi. To znamená kolik seženete zákazníku, pokud vám společnost do začátku nějaké nepřevede a budete od těchto zákazníků vybírat týdenní splátky a to ne pouhé 2 hodiny denně, ale podle toho, kdy je zákazník doma, to znamená od rána do večera. A pokud se zákazník zapírá i několikrát za den. Působíte jako biřic – výběrčí. Pokud chcete tuto spolupráci ukončit, máte ve smlouvě povinnost písemně doručit výpověď na ředitelství společnosti a po celou dobu, kdy vám lhůta výpovědi běží, musíte pracovat. Pokud jste měli dostat odměny a nebo vyšší provizi, tak na to rychle zapomeňte. Hledá se záminka jak vám tyto tvrdě zasloužené peníze nevyplatit. Ale nebuďte na omylu, že vám se to nemůže stát. Každý, kdo dobrovolně sám od této společnosti odešel (nemohl už dále snášet její nekalé praktiky), tak splakat nad výdělkem. Vždy si společnost našla záminku, aby svému spolupracovníkovi nemusela vyplatit co mu náleželo a ve finále se takového spolupracovníka snažila i pošpinit, že to nakonec vyznělo tak, že ten dotyčný byl ve skutečnosti vyhozen.
  A nic se neděje, jede se dál. Tak vám směle doporučuji rozšiřte řady „výběrčích“. A hlavně si půjčujte u Providentu, ať se „výběrčí“ konečně dostanou na slibovaných 10 tisíc Kč za měsíc při provizi 5% z týdenních vybíraných splátek.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).