Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Provident Financial? Drahý, ale... od Twík - Chtěl jsem si pujčit u GE 30.000,-Kč, ale...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 7. 2005 22:11

  Twík (neregistrovaný)
  Chtěl jsem si pujčit u GE 30.000,-Kč, ale nebyl jsem pro ně asi solidní (živnostník s nepravidelným příjmem) i když jsem jim do té doby platil 5 let leasing 7,5 tis./měsíc! Jsou totálně nepružní v hodnocení klienta! GE byla v počátcích štikou, teď líným kaprem. U PF bez problémů! Ano něco to stojí, ale občas člověk musí i něco nečekaně investovat. Jsou operativnější! Mně se to vyplatilo! Hodnotím kladně!
 • 14. 8. 2005 20:04

  Slonik (neregistrovaný)
  Taky jsem živnostník a u GE Money mám jednu půjčku. Přišel jsem do banky, zeptal jsem se co pro mě mohou udělat, přímo na přepážce jsem podepsal papír a během cca. 2 hodin jsem měl peníze na účtě. Splátky si banka strhává automaticky z účtu a musím říct, že ač ještě nemám půjčku splacenou, cpou mi sami aktivně další. Zatím jsem toho nevyužil, nemám důvod. Půjčka je neúčelová, možnost předčasného splacení mám, RPSN okolo 13%, vše rychlé a operativní (oproti PF vyřízeno za čtvrtinu doby). O tom, že mě neobtěžují každý týden nějací "obchodní zástupci" už ani nemluvím.

  Pro upřesnění snad ještě podotýkám, že účet u této banky mám několik let a kromě jednoho drobného zaškobrtnutí (dvoudenní nepovolený několikasetkorunový debet) před třemi lety se mnou banka neměla žádné problémy.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).