Hlavní navigace

Názor k článku Provident Financial? Drahý, ale... od fouk - Nezlobte se na mě,ale blábolíte.To,že jim visíte peníze...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 4. 2013 11:01

  fouk (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nezlobte se na mě,ale blábolíte.To,že jim visíte peníze a oni je právem chtějí vrátit,je Váš problém.Smlouva Providentu obsahuje kolonku,ve které je vepsána celková částka k zaplacení.Smlouva je srozumitelná,na jednom listu papíru.Pokud je v kolonce o půjčené částce údaj 10000,- a v kolonce "celkem k zaplacení" 16000,-....a přesto podepíšete,tak neplivejte na Provident a jeho jasně postavené smlouvy,ale raději propleskněte sám sebe,jaké jste pako,že jste podepsal.
  Další věcí je ten blud,že když vám půjčí opakovaně.Oni půjčí po splacení alespoň 2/3 závazku.Ale klient si o to musí sám zažádat.To,že tuto možnost Provident nabízí je logické.Dělá to tak každá bankovní i nebankovní společnost.
  A co se týče vymáhání.....banky by se mohly od Providentu učit.Ti mají neskutečnou trpělivost s dlužníky.Odklady splátek,změna spl.kalendáře,ne­ustálé upomínání dlužníka...u bank je to naopak-upomínka-soud-exekuce.
  To,že se Vám nechce splácet není důvod,aby jste plival jak harant.Prachy brát to jo,ale splácet...to už ne co?Zamyslete se nad sebou vážený neplatiči.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).