Hlavní navigace

Názor k článku Pojišťovny spustily revoluci v povinném ručení. Zaplatí vám škodu, za kterou nemůžete od financni-blog - Velice mne tento článek zaujal a obávám se,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 12. 2010 12:34

  financni-blog

  Velice mne tento článek zaujal a obávám se, že autor článku buď nezná pojistný trh, nebo je zaměstnancem některé z uvedených pojišťoven.
  Již Kooperativa má tuto službu nějaký ten rok v pojistných podmínkách,víceméně jej nereklamovala. Začala s tím Česká pojišťovna, které teče do bot a snaží se vymyslet něco nového(marně) .
  K problematice:
  Česká pojišťovna za Vás nic nevyřídí, pouze provede převzetí pohledávky. Pak už závisí jen na České pojišťovně, jestli vůbec dostanete peníze a kolik.
  Zpět ke Kooperativě - ta Váš zákonný nárok na výplatu pojistného plnění opět zpeněží formou "nové služby", tudíž na tom vydělává další peníze.
  Všechny tyto služby jsou pouze ochranou proti "nezávislým likvidaturám", které zastupují v České republice mnoho klientů a vymáhají z pojišťoven právoplatné pojistné plnění bez jakéhokoli krácení. O nic jiného nejde, pojišťovny jsou na dně, je to vidět ve všech oblastech výše pojistného, především v oblasti povinného ručení a už neví, jak by zachránily své zisky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).