Hlavní navigace

Názor k článku Pojišťovny si rády hrají se slovíčky. Naučte se jim rozumět od Paly - Také bych ocenil, kdyby jednotlivé varianty pojištění měli...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 8. 2009 13:00

    Paly (neregistrovaný)
    Také bych ocenil, kdyby jednotlivé varianty pojištění měli vlastní pojistné podmínky, ale nikdy jsem neměl problém se v tom vyznat - proto jste asi někde viděl ony částí A, B a C. Já se zatím setkal jen s rozdělením na včeobecné podmínky a zvláštní pojistné podmínky pro ... (podle toho co bylo pojišťované).

    Definice požáru kterou vidím já je: - oheň který vznikl mimo určené ohniště nebo který určené ohniště opustil a který se vlastní silou rozšířil nebo byl pachatelem rozšířen. Požárem není: žhnutí a doutnání s omezeným přístupem kyslíku, působení užitného ohně a jeho tepla. Požár není působení tepla při elektrickém zkratu, pokud se plamen vzniklý zkratem nerozšíří.
    není v tom ani zmínka o hasičích nebo policii, rozhodující je co řekne likvidátor - jen u jedněch podmínek je hned psáno že škody způlsobené hašením jsou také kryty. U druhých podmínek je to psáno jinde.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).