Spočítejte si...

Zavřít

Názory k článku
Pojistné podvody lákají ke snadným penězům. Ale s velkým rizikem

Tomáš Smolík

Proč riziko ?

celé vlákno

tak jako tak vyděláte,když vás zavřou nemusíte do práce,problém je že vás zase pustí.

Jarmila
Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---
19. 1. 2017 21:34 Nový

Re: Proč riziko ?

celé vlákno

Do práce sice nemusíte, ale pokud v base nepracujete, nepočítá se Vám doba, strávená v base, do důchodového zabezpečení. Oni se někteří basisti budou jednou divit, až spadnou do sociálního systému (ještě že tu máme sluníčkáře, ti se o ně bohatě postarají, stejně jako o ostatní lehkoživky). když vás taky z basy pustí, nemusíte mít rodinu, protože manžel/ka si mezitím našla lepšího životního partnera, děti se k vám neznají, ale výživné se jim hodí, blbě sháníte práci, protože všude chtějí čistý tresní rejstřík, o byt jste přišel, protože nikdo neplatil vodu, elektřinu, nájem a další platby... Pokud z basy dostanete nějaké peníze, stačí vám tak na měsíc, ale pronajímatel chce obvykle kauci aspoň na dva měsíce a to abysete si honem našel práci nebo louskal šváby ... hmm, prima vyhlídka.

Mark
Mark (neregistrovaný) ---.225.broadband13.iol.cz
18. 1. 2017 15:28 Nový

Pojistovaci agenti

A můžete napsat článek o pojišťovacích agentech, kteří žijí z uzavírání smluv. Nedávno nás jeden podobný zástupce VELKÉ pojišťovny navštívil a nestačil jsem se divit. Brainwashing, psychický nátlak a použití dětí jako štítu. Neuvěřitelný zážitek! Ženevská konvence hadra.

NsrnjKlient
NsrnjKlient (neregistrovaný) 2a02:810a:83c0:----:----:----:----:----
1. 2. 2017 0:21 Nový

Pojišťovny

Jo, a pak si člověk pojistí notebook a pojišťovna ho čtyřikrát upozorňuje, že jestli něco nesedí, tak mu to nechají uhradit a můžou vypovědět smlouvu... Díky nechci, u příštího notebooku bez pojištění a náhradní díly si budu řešit sám, třeba tady za super ceny https://www.vymena-displeje.cz/2526-bazarove-dily - a ta hodinka výměny mě čas od času nezabij...

karelpodaril
karelpodaril (neregistrovaný) ---.oltis.cz
8. 2. 2017 13:01 Nový

A opačné příběhy?

Zajímavý článek, zvláště pasáže typu "...pod tíhou důkazů se přiznal...".

Kdo má "koule" napsat článek o tom, že někomu skutečně zmrzla drahá koťata a pojišťovna "...pod tíhou důkazů..." nic nevyplatila, protože na teploty méně než -2°C se pojistka nevztahuje a někdo jiný zas naboural Maseratti a nakonec nic nedostal, protože "...pod tíhou důkazů se zjistilo, že na silnici byl příliš starý alfalt..." .

Byl jsem bohužel pojišťovnou "lustrován" a věřím, ne, VÍM, že psychicky méně odolní klienti (starší lidé, ženy) jsou často obětí obráceného trestného činu.

Ale já to chápu, normální člověk, natožpak důchodce má těžko šanci si vzít do sporu právníka, který to dokáže vyhrát, logicky pojišťovny tohle mají víc zmáknuté, no.