Hlavní navigace

Názory k článku Pojištění domácnosti: Kdy se vyplatí spoluúčast?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 3. 2006 20:28

  VlK (neregistrovaný)
  "Pro hodnotnější domácnosti se spoluúčast stává zajímavější, a takto "ušetřené" peníze se dají použít na připlacení si nadstandardních služeb, které zpříjemní vyřizování pojistné události. A nebo si je můžete "dát stranou" a hradit z nich spoluúčast v případě pojistné údálosti." Dát stranou ušetřené cca 300Kč ročně? Já osobně o spoluúčasti bych začal přemýšlet u opravdových "hradů" za několik milionů...
  Pro přehled o spoluúčastech tenhle článek beru, i když postrádám užitečnost...ale srovnávat jednoduše cenu pojištění od různých pojištoven, to je velmi odvážné. Jako sorvnávat cenu koloběžky a auta. Vždyť spoluúčast je nejmenší problém při vyplácení pojistného plnění. Mnohem větší částky člověk pozbyde: od kterého "staří" se vyplací časová či nová cena, které věci a s jakým limitem jsou zahrnuty, podpojištění, slevy za zabezpečení a mnohá další a to nemluvím o hůře zjistitelné věci jako je rychlost a ochota vyplácet. Ale chápu, že to je tak na týden práce zjistit, a nějaký čas na srozumitelné podání... v pravdě heroický výkon.
 • 24. 3. 2006 22:52

  Petr (neregistrovaný)
  Není tam spíš srovnání ceny pojištění bez spoluúčasti a s ní u několika pojišťoven - tedy v rámci stejné pojistky? Ale ta rychlost a ochota vyplácet by mě zajímala taky.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).