Hlavní navigace

Novinky Equa bank: akceptace karet, mobilní tarify a televize k úvěru

16. 9. 2015
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Equa bank
Ke čtyřletému výročí působení Equa bank připravila pro stávající i nové klienty čtyři produktové novinky.

Čtyři roky na trhu, 157 200 klientů osobního bankovnictví a 2800 firemních klientů. Těmito čísly začala tisková konference Equa bank, na které představila podzimní novinky.

Nezajištěná konsolidace úvěrů

Nově Equa bank nabízí sloučení všech typů půjček, tj. bankovních i nebankovních. U nebankovních půjček může být limitem pouze výše případné sankce za předčasné splacení.

Úvěr na konsolidaci RePůjčka je bez ručitele s maximální výší 600 000 Kč. Výhodou jsou nulové poplatky za sjednání i vedení úvěru, s konsolidací nejsou spojené ani dodatečné náklady. Mimořádné splátky, změny výše a termínů splátek lze měnit kdykoliv a bez poplatku.

Equa bank se chlubí, že jako jediná na trhu nabízí online konsolidace půjček, tj. bez nutnosti navštívit pobočku nebo kamkoliv chodit a něco posílat. Používá na to online proces zpracování klientských dat, díky kterému v reálném čase může klientovi ukázat detailní informace o zůstatcích a výších splátek všech jeho půjček vhodných pro konsolidaci. Zájemce o půjčku si pak sám může modelovat různé varianty konsolidace a zvolit řešení, které je pro něj výhodné.

Pro podání žádost je potřeba předložit smlouvu pouze k jedné z konsolidovaných půjček a doklady totožnosti. K ukončení stávajících půjček banka nabízí asistenci, během které připraví veškerou dokumentaci potřebnou k uzavření konsolidovaných závazků.

Základní úroková sazba začíná na 8,9 % p.a., podle informací Equa bank se průměrná výše úrokové sazby, kterou klienti skutečně dostanou, pohybuje okolo 11,5 % p.a.

V rámci podzimní marketingové kampaně ke všem úvěrům na refinancování, které jsou nad 100 000 Kč, nabízí banka dárek:

  1. LCD TV – 19” LG 19MN43D – při konsolidaci nad 100 000 Kč, hodnota televize je okolo 3500 Kč.
  2. LCD TV – 23” LG 24MT47 – při konsolidaci nad 200 000 Kč, hodnota televize je okolo 4300 Kč.
Petr Řehák, generání ředitel a předseda představenstva Equa bank, krájí narozeninový dort banky. (15.09.2015)
Autor: Dalibor Z. Chvátal

Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank, krájí narozeninový dort banky. (15.09.2015)

Zlatá debetní karta

K běžnému účtu Equa bank lze nově objednat zlatou debetní kartu MasterCard. Ta má dvě verze lišící se návaznými službami.

Karty nejsou zadarmo, za zlatou debetku zaplatíte minimálně 89 Kč měsíčně. K ní získáte věrnostní program Sphere, věrnostní program MasterCard Elite, základní pojištění karty a osobních věcí a základní cestovní pojištění pro držitele karty a jeho spolucestujícící rodinu. Za pojištění koupené k účtu samostatně byste přitom dali 98 Kč (69+29).

Dražší varianta za 129 Kč měsíčně k tomu přidává všechny výběry z bankomatů na světě a vyšší pojistné limity. Pojistitelem je BNP Paribas Cardif Pojišťovna.

Pro upřesnění, cestující rodinou se myslí manžel, manželka, rodiče, sourozenci, registrovaný partner/partnerka, druh/družka žijící ve společné domácnosti, pokud jsou mladší 75 let, a libovolný počet dětí do 18 let. Jen pozor na to, že níže uvedené částky jsou horní hranicí plnění za všechny pojištěné. Např. 5členná rodina je pojištěna na léčebné výlohy souhrnně na 2,5 mil. Kč, tj. na osobu pouhých 500 000 Kč.

Pojistné limity pro cestovní pojištění k debetním kartám Equa bank (09/2015).
Autor: BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s.

Pojistné limity pro cestovní pojištění k debetním kartám Equa bank (09/2015).

Banka rovněž prozradila, že její stávající věrnostní program Carte, který je součástí základních debetních karet, bude utlumen a nahrazen právě věrnostním programem Sphere. Carte i Sphere provozuje stejná společnost – EFIN, spol. s r.o.

Přehled platebních karet Equa bank (09/2015).
Autor: Equa bank

Přehled platebních karet Equa bank (09/2015).

Mobilní tarify pro klienty banky

Na přelomu října a listopadu 2015 nabídne Equa bank svým klientům zvýhodněné paušály pro mobilní komunikaci. K tomu si vybrala společnost Air Telecom a její značku U:fon. Ke každému účtu lze získat max. 3 tarify. Podmínkou zvýhodněné ceny je platba inkasem z účtu a smlouva s mobilním operátorem na 24 měsíců.

skoleni_4_3

Na výběr budou dva tarify. První za 99 Kč měsíčně nabídne 100 volných minut. Druhý za 479 Kč měsíčně nabídne neomezené volání a SMS a 700 MB dat.

Mobilní tarify U:fon pro klienty Equa bank (09/2015).
Autor: Equa bank

Mobilní tarify U:fon pro klienty Equa bank (09/2015).

Platební terminály

Firemní klienti se mohou radovat z platebních terminálů, které jim umožní akceptaci platebních karet. Tuto službu Equa bank chce spustit na jaře 2016 poté, co pro ni vybere vhodného partnera. Námluvy s partnery právě probíhají.

Autor článku

Autor se věnuje publikační činnosti v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, specializuje se na finanční produkty, dluhovou problematiku a oblast dopravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).