Hlavní navigace

Názor k článku Nejvíce se prodávají malometrážní byty. Ty jsou přitom poměrem ceny nejdražší od bobo - A kterýže to náklad mi schází na to...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 11. 2019 19:43

  bobo (neregistrovaný) ---.cust.centrio.cz

  A kterýže to náklad mi schází na to abych si POŘÍDIL bydlení? Rekonstrukce bytu za 2M? Ne, tu totiž dělat nemusím. Že budu (možná) splácet úvěr SVJ v rámci poplatků? Opět nevadí, to mi totiž nikdo pro přidělení hypošky počítat nebude. Atd. Vtip je v tom, že kdo chce super dokonalý byt brečí že nemá 8M na nový. Kdo je jen malinko skromnější a není línej jak vše si byt trochu růčo vylepšit může bydlet za 4M na stejné ploše.

  Ale dneska je hrozně moderní a kůl přijít do bytu a jen strčit kartáček do kelímku v koupelně. Kdo chce toto nechť vysolí cenu za novostavbu proč ne.

  A ještě jeden vtip. Koupím starší byt a mám možnost ho v budoucnu vylepšit. Koupím nový byt o poloviční ploše. Za rok našetřím pár stovek tisíc. V paneláku za to předělám koupelnu v novostavbě si 5m plochy bytu opravdu nepřikoupím.

  A to nezabíhám do detailů, že např. v novostavbách se mnohem častěji vyskytují polofunkční až nefunkční SVJ. To je pak taky chuťovka až se v domě podělá první věc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).