Hlavní navigace

Názor k článku Najít nové zaměstnání nemusí být problém od Patrik Chrz - I obyčejnej řidič tramvaje má v Praze průměrně...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 1. 2008 19:22

  Patrik Chrz
  I obyčejnej řidič tramvaje má v Praze průměrně 24 000 Kč hrubého (+ jízdní výhody pro celou rodinu) a to nemusí mít vůbec žádné vzdělání ("řidičák" si udělá v podnikovém kurzu).
  Vlastně plakátu s touhle nabídkou vděčím za mojí současnou situaci. Když jsem každé ráno viděl při výstupu z metra plakát "láká vás průměrný plat 24 000 Kč měsíčně - pojďte řídit tamvaj", řekl jsem si, že tedy mám na (o hodně) víc, než abych si vydělával jen o málo víc co má řidič tramvaje!
  Ano, pokud nastupujete do nového zaměstnání, nikdy nemůžete vědět, jak to tam vypadá, pokud vás tedy zrovna "nepřelanaří" známý. Může to být super, může to stát za xxx. Je to hodně o štěstí, ale jak se říká "kdo nehraje, nevyhraje".
  V současné době je třeba nedostatek řidičů kamionů. Stačí si udělat řidičák a při troše snahy je možné si s dietami přijít měsíčně i na ekvivalent cca 80 000 Kč hrubého, chce to jen chtít!
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).