Hlavní navigace

Názor k článku Musíte platit bolestné lupiči, kterého zraníte při ochraně vašeho majetku? od Abby - Já chci americké zákony, alespoň co se týče...

  • 25. 4. 2021 0:37

    Abby

    Já chci americké zákony, alespoň co se týče ochrany a obrany sebe, svého majetku a vůbec života, zdraví a majetku všeobecně. Nepřiměřená obrana neexistuje, každá obrana proti agresorovi je přiměřená a policajt, který vedl kurz sebeobrany, kterého jsem se zúčastnila říkal, že důležité je agresora eliminovat hned první akcí. Pokud mám střelnou zbraň, použít ji a agresora prostě odstřelit. Jestli mám po ruce smeták, praštit ho s ním vší silou po hlavně a zajistit, aby už nevstal.

    Osobně, kdyby mi vlezl zloděj do baráku, tak použiju co nejtvrdší a nejúčinnější možnost obrany a pokud bych tu zrůdu (protože zloděj fakt není člověk), zabila, rozhodně se z toho nezhroutím. I když bych asi měla, abych se vyhnula neoprávněnému uvěznění za utracení zbytečného tvora. Proč nemůžeme mít zákony jako v USA? Právo na soukromý majetek je svaté, zloděj vleze na pozemek a je utracen legálně drženou a hlavně snadno získatelnou střelnou zbraní. Tak je to správné, nikdo nemá právo chtít si přivlastnit něco, co není jeho. A já, pokud to bude nutné, budu bránit svůj život i životy své rodiny i svůj majetek tak, abych to ubránila, klidně za cenu zlodějova zdraví nebo života, je mi fakt jedno, co se té věci stane.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).