Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Musíte platit bolestné lupiči, kterého zraníte při ochraně vašeho majetku? od Abby - Já chci americké zákony, alespoň co se týče...

 • 25. 4. 2021 0:37

  Abby

  Já chci americké zákony, alespoň co se týče ochrany a obrany sebe, svého majetku a vůbec života, zdraví a majetku všeobecně. Nepřiměřená obrana neexistuje, každá obrana proti agresorovi je přiměřená a policajt, který vedl kurz sebeobrany, kterého jsem se zúčastnila říkal, že důležité je agresora eliminovat hned první akcí. Pokud mám střelnou zbraň, použít ji a agresora prostě odstřelit. Jestli mám po ruce smeták, praštit ho s ním vší silou po hlavně a zajistit, aby už nevstal.

  Osobně, kdyby mi vlezl zloděj do baráku, tak použiju co nejtvrdší a nejúčinnější možnost obrany a pokud bych tu zrůdu (protože zloděj fakt není člověk), zabila, rozhodně se z toho nezhroutím. I když bych asi měla, abych se vyhnula neoprávněnému uvěznění za utracení zbytečného tvora. Proč nemůžeme mít zákony jako v USA? Právo na soukromý majetek je svaté, zloděj vleze na pozemek a je utracen legálně drženou a hlavně snadno získatelnou střelnou zbraní. Tak je to správné, nikdo nemá právo chtít si přivlastnit něco, co není jeho. A já, pokud to bude nutné, budu bránit svůj život i životy své rodiny i svůj majetek tak, abych to ubránila, klidně za cenu zlodějova zdraví nebo života, je mi fakt jedno, co se té věci stane.

 • 25. 4. 2021 12:35

  L.

  Nojo, jenže oni ty zákony platí i obráceně. Tedy pokud vy někam omylem vlezete, tak vás může kdokoli volně odstřelit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).